Lista ocen Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW 2005-2010 (41)

~Kris
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Przez 14 lat jeździłem tylko samochodami z VAGa, były to 4VW - 1 golf i 3 Passaty, 1 Skoda Octavia oraz 2xAudi - A4 i A6. Ostatnim samochodem był VW PASSAT 2.0 TDI CR z 2007r i to on właśnie zmienił moje zdanie na temat niemieckiej niezawodności - nigdy więcej. Sprawiło to, że kupiłem Alfę 159, pomimo wywłania sporej sensacji wśrórd moich znajomych. Wiadomo opinie itd. Po zrobieniu prawie 50tys w 1,5 roku zdecydowanie mówię - 100 razy lepsza...
~DawidW
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Kupując to auto miałem pewne obawy szczególnie przez krążąca opinie na temat Alfy. Myślałem, że codziennie coś będzie nie tak. Na szczęście tak nie jest, auto spisuje się bardzo dobrze, jeżdżę nietuzinkowym samochodem o pięknej seksownej linii. Polecam.
~realny użytkownik
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Dałbym 4,5/5. Samochód użytkowałem przez 6 lat i byłem z niego całkowicie zadowolony. Wygląd mówi sam za siebie w latach produkcji ścisła czołówka. Wnętrze bardzo przyjemne, inne ale nie przesadzone. Pomimo ciągnącej się opinii zakup był w 100 % udany a użytkowanie bezproblemowe. Mam nadzieję, że kiedyś wrócę do któregoś modelu Alfy.
~medzik
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Całokształ to auto zbliżone do ideału. Jest piękne i nawet drobne usterki trzeba jej wybaczyć. Auto prowadzi się doskonale. Jakość wykończenia mile mnie zaskoczyła w porównaniu np. do VW Passata. Jedyną wadą może być to że samochód jest niski co może być problemem na naszych drogach.
~Tobiasz
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Bardzo dobre auto w przystępnej cenie. Używane egzemplarze chodzą w naprawdę fajnych pieniądzach. Wcześniej miałem Alfę 156 i mimo kilku denerwujących i kosztownych usterek, spokojnie zdecydowałem się na Alfę 159 i nie żałuje. Auto bardzo wygodne, precyzyjne, kierowca czuje się w nim jak faktycznie "władca" auta. No i przede wszystkim jest to piękne auta - Włosi mają ten styl, ta linia nadwozia powala nawet dzisiaj.
~Cezar
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Wymieniłem tylko świece żarowe i rolke alternatora 300zł (Silnik)
~Janek
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Świetny samochód. Włosi w końcu poszli po rozum do głowy, i Alfa 159 to samochód trwały i śliczny. Alfa Romeo to ogromny skok jakościowy pod praktycznie każdym względem i wg mnie a mam porównianie nieporównywalnie lepszy od obecnych samochodów z grupy VAG. Zarówno silnik jak i jakość wykończenia przewyższa Passata, czy Audi A4. Tapicerka bez problemu wytrzymuje przebieg rzędu 200 tysięcy kilometrów bez oznak widocznego zużycia, fotele...
~Damian
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Auto użytkuje od ponad roku. Super auto, wygląd, zawieszenie, komfort jazdy.Nigdy mnie nie zawiodło
3,4
~Kwiatu
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Silnik pracuje równo, cicho i bezproblemowo. Jak dotąd nie miałem żadnych usterek. (Silnik)
~Mike
Sedan 1.9 JTDM 120KM 88kW
Auto rewelacyjne. Miało kilka wad jak każdy samochód, ale zdecydowanie wart polecenia.
Alfa Romeo 159 Sedan