Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (82) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kurteczka_on
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Psuje się dosłownie wszystko. Urywają się klamki, psują się wyłączniki, urywają się linki, oderwało mi się nawet mocowanie fotela kierowcy, siara jak cholera.
~bart24ek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
małe czesci lubia sie popsuc jak zapinka lewarka zmiany biegów dosłownie szczegóły poczciwy smiertelnik naprawi ten samochód
~Ariello01
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Stale cos sie psuje...a to halogeny, a to ladowanie padlo, a to termostat...po prostu jest sie stalym klientem u mechanika:P
~M-A-R
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
13 latek ma więc usterki są. Zazwyczaj jednak wystarczy coś wyczyścić i wszystko jest OK. Z elektryką nie ma większych problemów.
~Mad.Max
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
zawsze sie cos psuje- nie rozumiem ludzi ktorzy zachwycaja sie tym autem tym sie nie da jezdzic
~immola
Hatchback 1.7 i.e. 107KM 79kW
Nie spotkałem się z usterkami. Jedynie w grę wchodzą elementy zużywające się z czasem.
~Bartek Poznań
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Czasem ma humory, ale... za ta przyjemność posiadania i jazdy warto czasem zapłacić...:)
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
wszystko jest tak jak bylo zanim ja kupilem :P .. wiec... jeszcze nic nowego sie nie popsulo ..
~Lucky
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
jak w każdym aucie... czaem siądzie zamek centralny podczas mocnych mrozów albo przymarzną drzwi
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Po 11 latach zawsze coś się znajdzie. Sprawne rączki poradzą sobie jednak bez zaglądania do warsztatu.
Alfa Romeo 33 II Hatchback