Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (81) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~tomek ... fr33rider@o2.pl http://dfr.mp3.xx.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
jak ktos chce wieksze auto to niech sobie kupi cos innego... najbardziej podoba mi sie to ze to auto jest jak rekawiczka.. nie chodzi mi to o to ze jest za malo miejsca...
~Voo
Hatchback 1.3 88KM 65kW
Nie wiem czemu ale jako kierowca nie mogę się "dopasować" do tego samochodu...mam ponad 180cm.Na tylnych siedzeniach ludzie z takim wzrostem zachaczają o sufit ;)
~Masaj
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Auto jest male wiec nie ma sie co dziwic ze z przodu tylko wystarczajaca ilosc miejsca a o tyle nie wspomne. Bagaznik tesh skromny. Ale mi to nie przeszkadza wiec zamiast 3 daje 4
~skalik72
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
kierownica chyba od stara{sportowe auto}paranoja,najlepiej jest z pedałami gazu,sprzęgła i hamulca coś niesamowitego,trzeba to samemu zobaczyć-tragedja
~kierowca od 10 lat
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Autko jest naprawde malutkie ciasno zwłaszcza z tyłu. Kierowca ma problem z naciśnięciem jednego pedału (ustawione są za blisko siebie)
~Rikman
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Jedno z najprzestronniejszych na tamten okres wnętrz w tej klasie. Miękko i wygodnie. Wysocy mogą jednak mieć problem z miejscem nad głową.
~apiotrzkowicz@wp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Niedawno miałam wypadek nie moją ale też 33 i gdyby nie dużo miejsca po stronie pasażera to miałabym połamane nogi a tak nadal chodzę i jeżdżę moją Alfą 33!!
~ego-e@o2.pl
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
free like a bird nie siedziałem z tyłu i nie zamierzam dostałbym szału gdyby ktos prócz mnie siedziałby na miejscu kierowcy
~CZARNY
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
sprzodu jest dość miejsca z tyłu też tylko że jak ktoś wyższy siądzie to może mieć troszke problemówz głową ale pozatym jest dobże
~wilk87@vp.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
z przodu super z tyłu gorzej no cóż jednak to autko bardziej sportowe niż rodzinne jeśli chodzi o hatchback
Alfa Romeo 33 II Hatchback