Lista ocen Alfa Romeo 33 II Hatchback (82) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 50 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~peterjan@o2.pl
Hatchback 1.7 i.e. 117KM 86kW
Świetnie trzyma sie drogi.... Zakręt 90 stopni pokonałem w deszczu naprawdę szybko a koła tylko tarły o asfalt.......
~meridan@plusnet.pl
Hatchback 1.7 16V 129KM 95kW
Twarde, sportowe zawieszenie, wspaniale trzyma się drogi; bardzo nisko środek ciężkości - można porównać tylko z ´Imprezą".
~ZAKOCHANY w ALFIE I ZABIE!!!
Hatchback 1.7 16V 4x4 129KM 95kW
Nisko, ale troche za miekko! Zawsz jakies luzy i stuki ale to przez wiek i nasze drogi wiec do auta nie mam pretensji.
~Masaj
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Twarde zawieszenie, dobre trzymanie sie drogi. To jest to co lubie. Komfortu malo ale mi to nie przeszkadza wiec daje 5 =]
~demir@poczta.fm
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
zawieszenie seryjnie jest rewelacyjnie niskie i twardo, sportowo zestrojone. Zapewnia stabilna jazde na zakretach
~wojtek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
Nisko środek cieżkości i belka dzieląca pod maską sprawiają że Alfa trzyma sie jak na szynach.
~cinek
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
7 miesięcy jeździłem na wywalonych amorach z tyłu teraz wymieniłem i już nie musze zwalniać na zakrętach
~mrozik (e-mail: krzysiek0014@poczta.onet.pl
Hatchback 1.5 97KM 71kW
Do szybkiej jazdy po równych drogach jest iidealne. słabo sie sprawdza na naszych dziurawych drogach.
~Sucik
Hatchback 1.3 i.e. 90KM 66kW
idealnie trzyma się drogi , ze szczególną łatwością pokonuje zakręty przy dużych prędkościach
~woytach@tlen.pl
Hatchback 1.7 16V 132KM 97kW
Twardy (to lubie ) przyklejony do drogi jak mało który, na zakrętach nie ma mocnych na 33
Alfa Romeo 33 II Hatchback