Oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 2016

Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 2016 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 2016

~Messerschmitt
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Auto świetnie wygląda i bardzo sprawnie pokonuje zakręty. Zawieszenie jest przyjemnie zestrojone oferując kompromis między sportem, a komfortem. Silnik 1.4 MA 150KM oferuje zadowalającą dynamikę przy akceptowalnym spalaniu. Wnętrze jest dosyć przestronne, wykonane ze smakiem i dobrze wykończone z gustownymi, czerwonymi przeszyciami na kierownicy i fotelach z alcantary (pakiet veloce). Duży plus za analogowe zegary i stylizowane na karbon...
~Mr. Green
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Alfa Romeo... albo się ją kocha albo nienawidzi. Samochód w 100% spełnił oczekiwania. Stosunek jakość cena przemawia za alfą. Samochód który jest jeszcze w starym stylu, dość surowy na tle nowej konkurencji dający dużą frajdę z jazdy ale również czucie samochodu co jest bardzo ważne. Świetne wyważenie, czuć jak elektroniczna szpera dociąga samochód w zakręcie a przy odpowiednim balansie możemy zarzucić tyłem. Spalanie średnie z 10tyś 12l....
~ja
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Samochód nadal mimo swego wieku zwraca uwagę. Gdy do niego wsiadam na parkingu, gdzie wokół stoi właściwie cala konkurencja w tej klasie- mercedes a, bmw 1, volvo v40, mazda 3, megane czy golf, nigdy jeszcze nie poczułem wątpliwości, czy dobrze wybrałem. i wiem, że miałbym watpliwosci, gdybym się zdecydował na dowolny z nich.

Alfa Romeo Giulietta Nuova II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~ambienT
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Całokształt to 5 z minusem. Piękne, nietuzinkowe auto z genialnym silnikiem prosto z Alfy 4C, pierwsza setka po 6 sekundach, piękny dźwięk NIEPOCHODZĄCY z głośników a faktycznie dobiegający z wydechu i silnika - podziwiam. Zapraszam do recenzji.
~Arecky
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Super auto jak za ta cene , zajebistye audio BOSE , fotele ,,,,spojrzenia przechodniow bezcenne
~Scarface
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Radość z jazdy od samego początku i ten wygląd. Jednym słowem super samochód.
~mhs
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Od nowości po długim postoju, przy temperaturze na zewnątrz powyżej 20stC po odpaleniu powoli się zbiera, przy dodaniu gazu "żabkuje". Gdy rusza się delikatnie, po przejechaniu 100m nie ma problemów. Przy temperaturze na zewnątrz poniżej 10stC spalanie 0,5-1l wyższe na dokładnie tej samej trasie, przy podobnej pogodzie. (Silnik)
~OP2
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
silnik bardzo spoko, mega dynamika jeśli chodzi o pojemność (Silnik)
~OP
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.4 TB 16v Mair 170KM 125kW
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Silnik jest mega żwawy. Czuć różnice w trybach DNA. Osobiście preferuję A. Na razie tylko kilkaset metrów przejechałem w trybie D, więc trudno oceniać. Silnik ma fajnego kopa. (Silnik)
~szotic
Hatchback 5d Facelifting 2016 1.6 JTDM-2 120KM 88kW
Alfa Romeo Giulietta Nuova II
Jak na Alfę, wydaje się zbyt miękkie zawieszenie, lepiej jest, gdy są zamontowane koła, 17' (Układ jezdny)
Alfa Romeo Giulietta Nuova II Hatchback 5d Facelifting 2016