Lista ocen Alfa Romeo GT II (40) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Dudi42
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Siedziałem kiedyś w Alfię GTV która miała widoczność koszmarną, tu jest zdecydowanie lepiej ale nie jest dobrze :P do tego mam 2 metry wzrostu i stojąc na światłach muszę stać od nich dalej żeby widzieć cokolwiek. trochę ciężko wyczuć przestrzeń w tym aucie, ale gdy już się wyczuje to się jest w pełnej symbiozie ;) dla ułatwienia ja mam czujniki parkowania więc jest ogar.
~alfista wa-wa
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Brak!:) lusterka boczne małe, a przez wsteczne lusterko prawie nic nie widać, tylna szyba jest bardzo mała i mocno pochylona, całe szczęście że jest parktronik, który poprawia trochę komfort parkowania. Ale to w końcu sportowa linia, więc wszelkie braki widoczności nie mają większego znaczenia, da się przyzwyczaić :)
~Zegarmistrz
Coupe 3.2 i V6 24V GTA 240KM 177kW
Nie jest to kluczowy parametr w takim samochodzie ale na widoczność nie narzekam. Nie mam czujników cofania, ale da się to auto wyczuć bo nie jest przesadnie długie i ma dobrze ukształtowane lusterka w których sporo widać mimo ich niedużych rozmiarów
~Anon
Coupe 2.0 JTS 16v 165KM 121kW
Słabo... może i jest niska, ale przez tylną szybę prawie nic nie widać. Gdyby nie parktronik z tyłu, to byłbym w głębokiej dupie. Zresztą w przedniej szybie też nie ma super. Można sobie to sprawdzić będąc przy światłach.
~Kuba
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Aby sprawnie parkowac do tylu trzbea troche wprawy. Przodem tez trzeba zaryc pare razy zeby sie nauczyc gdzie jest dziob. Na widocznosc nie narzekam - jest jak jest. Niektore auta maja gorzej.
~Discrimen
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Szału nie ma. Słupki przednie w takim miejscu, że lubią zasłonić. Widoczność do tyłu skandalicznie słaba. Da się jeździć bez, ale jak szukacie tego auta poszukajcie z czujnikami parkowania.
~zarabski@o2.pl
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Widoczność z przodu i po bokach zadowalająca,lusterka są stylowe ale pokazują niezbyt wiele.Tylne lusterko pokazuje tyle co w zabudowany vanie,wiec dobrą alternatywą są sensory parkowania
~M
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Widoczność nie jest mocną stroną, to muszę przyznać. Lusterka są dość małe, tak samo tylna szyba. Tragedii nie ma, ale czuć różnicę w porównaniu do innych aut. Ale coś za coś.
~Vincent5
Coupe 1.9 MultiJet 16v 150KM 110kW
Przy moim wzroście prawie 190cm stając na światłach nie miałem szans zobaczyć sygnalizatorów ze względu na nisko poprowadzoną linię przedniej szyby. Widoczność do tyłu fatalna.

Usterki Alfa Romeo GT II

Alfa Romeo GT II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu