Lista ocen Alfa Romeo GTV II Coupe (26) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~BOBAS KR
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Napiszę inaczej niż inni : Parchy w cenach conajmniej śmiesznych bo od 5000 zł i jak ktoś ma siły i mu się chce może z takiego zrobić cudne autko !!! egzemplarze limitowane i ładnie utrzymane - cena conajmniej X3 do podanej wcześniej - ale warto czasem zapłacić wyższą cenę !!! Pierwszą Gtv jaką miałem była parchem za 6500 zł zrobiłem z niej prawie cacuszko bo pojechała do niemieckiego klubu ALfisti (wbrew pozorom części niedrogie i łatwo...
~Robert
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Piękne auto zaprojektowane przez Pininfarinę, jeżdze nim ponad dwa lata i zdąrzyłem wymienic tylko termostat a więc jest bezawaryjne jak się dba, świetnie się prowadzi, jedyna rada to trzeba kupic zadbany egzemplarz a da wtedy masę radości z jazdy.
~mateusu86
Coupe 2.0 JTS 165KM 121kW
Auto kupiłem 9 letnie, nie oczekiwałem bezawaryjności, ale i tak trochę mnie zaskoczyła ilość drobnych usterek, regulacja szyby, regulacja zamka bagażnika, walka z klimatyzacją, a w zimie to elektryka żyje własnym życiem;p
~On
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
W chwili obecnej trudno kupić lepszy samochód w tej klasie za taką cenę. Należy jednak uważać na oferty w stylu 9 tys itd. Jeżeli kupimy taki samochód taniej niż 14 tys należy się spodziewać sporego dofinansowania po zakupie.
~rephlex
Coupe 3.0 i V6 24V 218KM 160kW
Pokażcie mi tańszy samochód o takim wyglądzie (studio Pininfarina), tych osiągach i pochodzący z bądź co bądź ekskluzywnej marki o długich tradycjach sportowych. Idę o zakład, że kiedyś stanie się klasykiem tak jak Alfa Giulia.
~Piciu piciu10@interia.pl
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
GTV można kupić za stosunkowo rozsądne pieniądze, jednak cena w dużym stopniu zależy od stanu konkretnego egzemplarza. Wybrałem najdroższy z oglądanych, ale nie żałuję żadnej wydanej złotówki.
~Alfaaa
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Wymienialem tylko olej, filtry i jakies tanie tulejki zawieszenia. Bardzo tani w eksploatacji, czesci dostępne, nie ma się czego bać. Nadwozie ocynk, zero problemów z rdzą.
~YBSOne
Coupe 2.0 i 16V T.Spark 150KM 110kW
Obecnie Gtv-ki są bardzo tanie a jakość nadal wysoka. Rewelacyjny stosunek jakości do ceny. W europejskich ogłoszeniach jest też sporo limitowanych edycji tej serii.
~Taoon
Coupe 2.0 TS 155KM 114kW
Za tą cenę innego tak pięknego auta nie kupisz. Wystarczy raz się przejechać żeby zrozumieć urok GTV.
~Madry1@tlen.pl
Coupe 2.0 i V6 TB 202KM 149kW
Stosunek jakosc cena moze nie jest idealny ale za to jaki jest stosunek frajda z jazdy/posiadanie/cena:)
Alfa Romeo GTV II Coupe