Lista ocen Alfa Romeo Stelvio (73)

~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Super auto, rodzinne, sportowe, SUV - który trzyma się drogi lepiej i prowadzi niż większość sedanów. Wystarczający bagażnik, dużo miejsca w tyle. Prowadzi się super!
~Tomasz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Rewelacyjny wygląd, świetne prowadzenie, kapitalny silnik
~Maciek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Zacznę od wad: słaby system multimedialny, brak CD, brak wyświetlacza na szybie , system o przeszkodzie słabo i dziwnie działa. Zalety: poza wadami wszystko super!
~Andrzej
SUV 2.2 JtdM-2 150KM 110kW
150KM - wybór ekonomiczny, jeździ dość żwawo, ale jak przejechałem się wersją 510KM to wiem, że to auto ma potencjał. (Silnik)
~Dariusz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
opinie po 3 latach użytkowania, stylistyka auta 5, doznania z jazdy na 5, świetne przyśpieszanie i napęd Q4 robi swoje, auto super trzyma się drogi, komfort jazdy na 3,5 tu bolączką jest wyciszenie auta (a to ponoć klasa premium), kwestia spalania: przy normalnej dynamicznej jeździe w cyklu mieszanym 11,5 l/100km. troszkę przymały wyświetlacz radia i kamery cofania (w nowszej wersji większy). Zadowolenie z jazdy gwarantowane. Czy by polecił,...
~Darek
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym autem, tym bardziej że przesiadłam się z droższego na tańszy. Wrażenia mam odwrotne. od ergonomii zaczynając na wspaniałym prowadzeniu kończąc. Samochód się czuje i jest przewidywalny. Jazda przyjemna , pali 9-10l w trasie i 10-11 w mieście, ale tego się można spodziewać.
~Marek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Najpieknieksze auto w swojej klasie. Niezawodne, niedocenione nieslusznie przez wiekszosc kierowcow.
~ADAM K
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Piękne ,oryginalne i dopracowane autko ze świetnym silnikiem i rewelacyjną skrzynią biegów . I po mimo kilku wpadek jak mizerna kamerka cofania czy brak czytania znaków auto warte uwagi.
~Bogdan361
SUV 2.9 V6 Bi-Turbo 510KM 375kW
Włosi są mistrzami, reszta to tylko mniej czy bardziej udane naśladownictwo. Układ kierowniczy niezwykle precyzyjny, czuły i bezpośredni. Hamulce bardziej niż skuteczne. Doskonałe zawieszenie o zmiennej charakterystyce. Wygodny i niepozorny, ciągle SUV.
Dziennik kosztów dla Alfa Romeo Stelvio
10,1
~FanatykQ
SUV 2.9 V6 Bi-Turbo 510KM 375kW
Czego chcieć więcej. Cudo inżynierii i włoskiej pasji. Rwie do przodu, i to jak! Mocy nie brakuje, nigdy. Jest zawsze pod nogą. Porsche zostają daleko z tyłu:) Nawet niektóre amg. Mina cwaniaków z BMW M? BezcennaI ten dźwięk! (Silnik)