Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting (29) - Całokształt

Na liście zabraknie 1 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Samochód dla świadomego, szukającego ponadprzeciętnych wrażeń z jazdy klienta. To obiecuje i to spełnia. Są większe, cichsze, ekonomiczniejsze, nowocześniejsze, ale w tej cenie żaden z mi znanych, nie dorównuje Alfie w kategorii „radość z jazdy”. Wybrałem po długich poszukiwaniach, i poza Porsche Macan (znacznie droższym, pospolitszym, a w wersjach poniżej „S” wolniejszym), jedynie Jaguar był blisko. Zawiedzeni są ci, którzy kupili ten wóz...
~wlkbizon
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Bardzo solidny samochód. Fakt nie ma tych nowoczesnych wodotrysków co grupa VW czy Volvo. Jest to jednak raczej pojazd skierowany do fanów klasycznej motoryzacji a ta jak widać po tym modelu osiągnęła już niemal poziom perfekcji. Przepraszam fanów Mazdy ale jak ostatnio odbyłem jazdę próbną CX-60 to miałem wrażenie, że płynę przeciążoną łodzią.
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Przesiadłem się z wielkiej skody superb kombi z 2017 bo nie musiałem już wozić dzieci w fotelikach tyłem. Wybór pierwotnie padł na gulię ale niestety musiałem wrzucić psa w klatkę i do bagażnik. Auto swoimi możliwościami zdecydowanie rekompensuje mało miejsca w środku. Ogólnie to lubię chodzić ale jak mogę pojechać stelvio to jadę;-)
~Nie fanatyk
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Niby fan z jazdy ale wady w ilościach niesamowitych , co mogę powiedzieć bez żadnego żalu pozbyłem się Stelvio . Rozumiem fanatyków marki ale to nic nie zmieni auto jest tak prymitywne ( cała elektronika lamp itp to tanie prymitywne rozwiązania z przed 10 lat )że sprzedaż tego auta odzwierciedla jakie ono jest .
~Nie fanatyk
~Darek
SUV Facelifting 2.0 Turbo 200KM 147kW
Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony tym autem, tym bardziej że przesiadłam się z droższego na tańszy. Wrażenia mam odwrotne. od ergonomii zaczynając na wspaniałym prowadzeniu kończąc. Samochód się czuje i jest przewidywalny. Jazda przyjemna , pali 9-10l w trasie i 10-11 w mieście, ale tego się można spodziewać.
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mialo być auto spoza segmentu premium, ale podsumowując koszt zakupu auta z dobrym wyposażeniem, mocą i napędem 4x4 koszty zakupu są podobne. Zdecydowałem się na powiew fantazji i zakupiłem Stelvio! I nie żałuję! Reszta dalej.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Super auto, rodzinne, sportowe, SUV - który trzyma się drogi lepiej i prowadzi niż większość sedanów. Wystarczający bagażnik, dużo miejsca w tyle. Prowadzi się super!
~Han
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jak dotad najlepsze moje auto. Nawet jak nie musze nigdzie jechać i tak mam ochotę codziennie wsiąść do niego i zrobić mała przebieżkę.

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ostatnie moje auta do BMW , 5GT i 5, oba diesle, oba x-drive. Postanowiłem spróbować czegoś innego i wybór padł na Stelvio Veloce.
Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting