Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW 2020-2023 (12) - Widoczność

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~potas.giz199
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Do przodu ok, jak to w suwie siedzi się wysoko, widoczność dobra, do tyłu gorzej, choć jest kamera cofania, co prawda rozdzielczość nie porywa, ale to ma być urządzenie czysto użytkowe, aby zobaczyć, gdzie stoi inne auto czy słupek a nie oglądać filmy w HD. Dużo osób narzeka na rozdzielczość, ale według mnie kamera w pełni użyteczna do tego do czeg została stworzona służy jak należy. Plus za duże lusterka wsteczne.
~MATEUSZ
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Auto jest wysokie więc widoczność jest zdecydowanie lepsza niż w innych klasach aut osobowych. Tylnie okno niby małe ale wystarcza aby manewrować jak nie ma nic w bagażniku. Lusterka olbrzymie z możliwością elektronicznej regulacji co sprawia super widoczność w tył. Przy moich 185 cm wzrostu słupki B nie przeszkadzają przy dojeżdżaniu do skrzyżowań czy przejść dla pieszych.
~JonSnow
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Nie oszukuję się, żona ma Subaru Forestera, tam wszystko widać, tu niewiele. Do przodu jak Cię mogę, jednakże grube słupki ograniczają widocznisc, chowają się za nimi piesi albo rowerzyści, małe okna z tyłu, na plus duże lusterka. Trzeba uważać i to bardzo. Kamera tylna taka sobie, przydałaby się 360 stopni.
~Morales
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Gdyby była możliwość dałbym 4,5. Widoczność jest Ok jak na ten kształt nadwozia. Tylna szyba nie za duża, ale wynika to z deasignu, nie jest złe z tym. Brak nawet w opcji przedniej kamery, nie wspominając o kamerze 360
~Tomasz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Typowe dla SUV, ograniczenie widzenia z tyłu, kamera cofania średniej jakości. Jestem wysoki i czasem przeszkadza mi lusterko wewnętrzne przy ocenie sytacji z prawej strony. Duże lusterka boczne
~Kierowca
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
No nie jest pięknie, widać że stylistyka wzięła górę, masywne tylne słupki sporo ograniczają, tył a'la coupe nie poprawia widoczności, zwłaszcza przez tylna szybę.
~Piotrek P
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Do tylu ograniczona widoczność, ale to koszt tego wyglądu pięknego. Trzeba przyznać, że kamerka to słaby punk - słabo widać i do tego szybko się brudzi.
~Artur
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Tutaj jest średnio, tylnia szyba malutka, kamera cofania marna. Na plus boczne lusterka duże. Przyzwyczaiłem się po ~2 tygodniach więc nie jest źle.
~Amjerz
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
Mało przejrzysta, ale to kierunek, w którym idą chyba wszyscy projektanci…da się żyć.

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~dawi
SUV Facelifting 2.0 Turbo 280KM 206kW
siedzimy wysoko więc przód ok, z tyłu ograniczona dość widoczność jednak od czego jest kamera
Alfa Romeo Stelvio SUV Facelifting