Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (15) - Karoseria

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wygląd to kwestia gustu, ale gdybym tylko to oceniał, zabrakło by skali. Jeśli chodzi o praktyczność, to przy tych gabarytach nadwozia, nie wykorzystano jej najlepiej. Kabina pasażerska jest bardzo przestronna dla 5 osób, ale opadająca linia dachu mocnie ogranicza przestrzeń bagażową.
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Po zakupie zainwestowałem w powłokę ceramiczna, lakier jest dosyć gruby i ładnie się prezentuje. Miałem jednak problem z wyginającą się klapka od wlewu paliwa i z odklejającą się lotką z tylnej szyby. Oczywiście wszystko zostało naprawione w serwisie na gwarancji przy jednej wizycie.
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
W dużej części aluminiowa, co przekłada się na niską masę auta i świetne osiągi. O lakierze będzie można coś powiedzieć po kilku latach, ale i tak zabezpieczyłem ceramiką. Wygląd może się podobać lub nie. Dla mnie jest świetny.
~Tomasz
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Samochód jest po prostu bardzo) ładny i elegancki nie można go pomylić na drodze z żadnym innym, warto dodać że większość elementów wykonano z aluminium, samochód jest sztywny i świetnie się prowadzi
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Fajnie błotniki przednie plastikowe... Nie odbiega od konkurencji. Nie można się przyczepić do niczego. Nie ma odprysków od kamieni jak w poprzednich modelach 159/156/GT.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Wiadomo, że to kwestia subiektywna - ale dla mnie jest absolutnie piękna. Tyle lat na rynku, a wciąż zwraca uwagę.
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Brak zastrzeżeń. Ktoś pisze o odpryskach, ja takich nie dostrzegam u siebie.
~ADAM K
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ładna, interesująca po prostu piękna włoszka z ogromnym temperamentem
~mrziomalx
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Ciezko mi cokolwiek powiedziec. Nie mam uwag. Ladna.

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kowalik.J
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Alfa Romeo i wszystko jasne. Ten włoski styl.
Alfa Romeo Stelvio SUV