Lista ocen Alfa Romeo Stelvio SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW 2017-2019 (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 8 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mrziomalx
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
SUV jak SUV, no moze troche faktycznie lipa patrzac do tylu bo okno malutkie a zaglowki zaslaniaja czesc widoku. Dodatkowo jedna gwiazdke urwalem za poczucie humoru inzynierow Alfy. Za kazdym razem jak wbijam bieg wsteczny i widze ekran kamery wsteczniej to dopada mnie smiech. Ekran starej nokii 3210 mial chyba lepsza rozdzielczysc, pod slonce lub w deszczu/noca nie widac nic ale to nic przez nia. Automatyczna zmiana swiatel tez daje sporo...
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Trudno powiedzieć, na plus jest pozycja wyżej niż inne pojazdy, ale bardzo nisko jak na SUVa. Na minus potężne słupki A (bardzo niebezpieczne - zasłaniają pieszych), brak widoczności do tyłu i najgorsza kamera cofania, jaką widziałem. Brak LEDów na wyposażeniu to wstyd - xenony są spoko, ale to jakaś przedpotopowa konstrukcja.
~uzzytkownik
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Spoko, że siedzi się wyżej, jak to w SUVie, ale niestety grubość słupków i małe szyby ograniczają dość mocno widoczność. Kamera cofania jest absolutnie beznadziejna (a przynajmniej w wersji przed liftowej). Samochód natomiast ze względu na kształt i rozstaw osi z małymi zwisami jest dość łatwy do parkowania.
~Jan Sudoł
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Tu jest naprawdę słabo. Mam 190cm I lusterko wsteczne jest dla mnie zdecydowanie za nisko. Szerokie wszystkie słupki i brak możliwości dokupienia kamer 360 :-/ A przy napędzie na 4 koła auto jest słabo zwrotne na ciasnych parkingach. Raczej nie jest to opcją na 1 samochód.
~Maciek II
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Dlaczego 2 ? Ostatnio jeździłem innej marki samochodem dużo tańszym od Stelvio i kamerki miały 360 stopni. Przód tył boki, widok z góry. AR tylko kamerka do tyłu. Słabo na tle konkurencji, to wersja first edidtion? Do zmiany...
~MietasM
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Zadziwiająco dobra. Małą i pochyloną tylną szybę dobrze rekompensują olbrzymie lusterka boczne. Kamera cofania trochę kiepska jeśli chodzi o rozdzielczość i kąt widzenia, ale w sumie daje radę.
~GordonShumway
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Przednie słupki dość grube i faktycznie mogłoby być lepiej. Tyłem nie jeżdżę poza potrzebą parkowania i do tego kamera mi wystarcza w zupełności. Czujniki póki co działają bez zarzutu.
~luk_o
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Poziom komfortu powinien zaspokoić wybredne osoby. Czuć, że priorytetem dla inżynierów były wrażenia sportowe, ale nie jest to uciążliwe w codziennym użytkowaniu.
~Marek
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Jest ok, choc przeszklenia sa niewielkie (szczegolnie z tylu). Dobrze widac do przodu jak niemal w kazdym suvie.

Alfa Romeo Stelvio – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Kowalik.J
SUV 2.0 Turbo 280KM 206kW
Do tyłu niezbyt fajnie. Poza tym w porządku. Lusterka dobre, dużo w nich widać, oprócz wewnętrzego.
Alfa Romeo Stelvio SUV