Lista ocen Audi 100 C3 Avant (31) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Łukasz
Avant 2.3 136KM 100kW
amortyzatory przednie, łożyska przednich kół, łożyska skrętne, tuleje metalowo gumowe wachacza, kompresor klimatyzacji, cieknie ze wspomagania, remąt automatycznej skrzyni (nie działał wsteczny ani 3 bieg), hologen zardzewiał, instalacje gazową naprawiałem z 4 razy (lowato) Po wymianie świec, kabli, kopułki, palca rozdzielacza, czujnika halla, tarcz hamulcowych, klocków, poszła uszczelka pod głowicą i gdy sie wyciągnęło bagnet na pracującym...
~Łukasz
Avant 2.2 Turbo quattro 165KM 121kW
Z poważnych usterek to zaliczyłem jedynie turbosprężarkę. Wina to mojego wujaszka, który był wcześniejszym właścicielem i nie miał pojęcia o traktowaniu takiego sprzętu. Po założeniu turbo z regeneracji jeżdżę już 1,5 roku, traktuję ją jak należy i jest ok. Poza tym nic raczej nie ma prawa się popsuć.
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Przez ponad trzy lata samochód poważnie popsuł się raz: pękł klin na kole zębatym paska rozrządu, a że silnik jest bezkolizyjny to założyłem nowe koło i pojechałem dalej. Poprzedni właścicie nie wymienił gumowej osłony maglownicy na czas i musiałem zregenerowac.
~Przemek
Avant 2.0 D 70KM 51kW
Ile dbasz tyle masz.Jak wyżej jeśli zadbany jeżdzi i jeżdzi.Nie ma tylko siły na pompę wspomagania daje do o jakiś czas daje do wiwatu.Uwaga na głowice lubią pękać gniazda wtrysków przez przecągnięcie gwintu.Za każdym razaem wymontowania wtrysku nowa podkładka !!!!!!!
~jacors4@o2.pl
Avant 2.3 136KM 100kW
jedyne co robilem w tym aucie to pompa wspomagania! jest to pompa wysoko cisnieniowa i lubi sie pocic chcialem to zlikwidowac...tylko regeneracja koszt ok 600-700zl... troche duzo tak wioec kupilem na allegro za 150 i po 15 tys jest ok.
~gkgk5@poczta.fm
Avant 1.8 90KM 66kW
silnik 1.8 vw to juz chyba legęndy chodza że to jedna z najbardziej udanych jednostek, jak sie dba to chodzi i sie o niczym nie mysli, samochód nie ma tendencji do nagłego gaśnięcia na światlach i że nie wiadomo o co mu chodzi
~Tom
Avant 2.0 TD 87KM 64kW
3 głowica ale tez zalezy od jazdy ale ta druga co kupiłem to juz cas z nia bylo nie tak i gdzies prad ucieka jak zostawie go odkluczone to za tydzien go nie odpale pewno tez mają wpływ ES i CZ
~jarek21@astercity.net
Avant 1.9 100KM 74kW
Dla mnie powazna usterka to taka, ktora uniemozliwia dalsza jazde. Z czystym sumieniem moge postawic mojej Audycji piatke, poniewaz takowa mi sie jeszcze nie zdazyla, mimo ogromnego przebiegu auta.
~lesio
Avant 2.3 136KM 100kW
ogólną ocenę psuje automatyczna skrzynia zamontowana trochę na wyrost w tym aucie do przeciętnej amerykańskiej to brakuje jej jak stad do wieczności

Usterki Audi 100 C3

Audi 100 C3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~daniel
Avant 2.0 113KM 83kW
jednym slowem tragedia. zawiodl 3 razy na trasie 2000 km, padl modul, cewka, cieknie plyn hamulcowy i benzyna. duza awaryjnosc to moze to wina gazu.
Audi 100 C3 Avant