Lista ocen Audi 100 C3 Avant (80)

~Bartek
Avant 2.3 136KM 100kW
Jak by był to jeszcze egzemplarz turbo i quattro to byłbym w niebowziety
~toffla@wp.pl
Avant 2.5 TDI 120KM 88kW
powiem tak: auto doskonałe na trasy, po mieście też ok (tylko te gabaryty), oszczędne i "kopytne" , nikomu nie będzie ciasno, do sportu...hmm może po modyfikacji zawieszenia,na koniec szczegół: wolałbym napęd na tył.....mój będzie do sprzedania za jakiś czas....chętni???
~pablicito
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
To jest po prostu AUDI. Może gdzieś ktoś produkuje lepsze samochody - ale ja jeszcze takich nie spotkałem. Przy normalnej jeździe (a nie wariackim zajeżdżaniu) i dobrym dbaniu samochód nie do zajeżdżenia. Nie zamienię na żaden inny (no chyba że A6 lub A8)
~lukaszEŁK
Avant 2.0 D 70KM 51kW
to jest swiatna propozycja dla osób chcących miec duzy samochod, z nieduze pieniadze, a do tego ekonomiczny. Polecam w szczególnosci w tym silniku co moj, sa niezawodne
~Andrzej
Avant 1.8 90KM 66kW
Nie bierze grama oleju miomo 400tys przebiegu, ale 1.8 to troszke zamało dla tak dużego auta (Silnik)
~Przemek
Avant 2.0 D 70KM 51kW
Po prostu diesel,powolny i uparty na wzniesieniach wdrapuje się swoim żółwim tempem,jedyna metoda to rozbieg ale na naszych drogach za mało miejsca.Najważniejsze że zawsze jedzie, jeszcze nigdy nie zastrajkował na drodze,nie ma mowy o przymusowym postoju pod warunkiem dobrej opieki i wymianie materiałów ekploatacyjnych na czas. (Silnik)
~kenzo
Avant 2.2 138KM 101kW
Swietne auto dla duzych facetow ktorzy bujaja sie na dluzsze wojaze:)
~alfa63@poczta.onet.pl
Avant 1.8 90KM 66kW
nie ma lub nie spotkałem sie z lepszym autem a jezdziłem już różnymi markami
~lichtar@polbox.com
Avant 2.3 136KM 100kW
Bardzo duże auto, bezpieczne (ABS,procon-ten), wygodne i naprawdę mega solidne i niezawodne. Osiągi w pełni zadawalające (2,3 benzyna) a po zainstalowaniu gazu - bardzo tanie w eksploatacji (średni koszt 100 km to 12-13 zł!) POLECAM KAŻDEMU.
~michalsm@o2.pl
Avant 1.9 100KM 74kW
DUUUŻA, wygodna, ekonomiczna, tania w exploatacji, bezpieczna, dynamiczna, efektowna fura
Audi 100 C3 Avant