Lista ocen Audi 100 C3 (112) - Całokształt

Na liście zabraknie 113 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzysiek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Czuje do tego autka sentyment. Moj egzemplarz mial te zalete ze byl bezwypadkowy - co w polaczeniu z cynkowanymi blachami sprawilo, ze nie bylo na nim sladu rdzy!!! super utrzymany. jesli sie dba o ten samochod to naprawde moze sluzyc dlugo.
~Walker
Avant 2.3 133KM 98kW
nie mam swojego audi ale mam kolege ktory go posiada i mialem okazje sie przejchac pare razy i mam dobre zdanie o tym aucie nie psuje sie pomimo wieku ale nie zamienilby go na swojego opla omege (95rok) poprostu jest gorsze wiem bo mam stycznosc z obydwoma.
~pablicito
Avant 2.0 E KAT 115KM 85kW
To jest po prostu AUDI. Może gdzieś ktoś produkuje lepsze samochody - ale ja jeszcze takich nie spotkałem. Przy normalnej jeździe (a nie wariackim zajeżdżaniu) i dobrym dbaniu samochód nie do zajeżdżenia. Nie zamienię na żaden inny (no chyba że A6 lub A8)
~lichtar@polbox.com
Avant 2.3 136KM 100kW
Bardzo duże auto, bezpieczne (ABS,procon-ten), wygodne i naprawdę mega solidne i niezawodne. Osiągi w pełni zadawalające (2,3 benzyna) a po zainstalowaniu gazu - bardzo tanie w eksploatacji (średni koszt 100 km to 12-13 zł!) POLECAM KAŻDEMU.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
Auto przestronne, duże wnętrze, praktycznie bezawaryjna obsługa to na pierwszy strzał przychodzi do głowy, lecz można by wymieniać długo... najważniejsze że nigdy mnie nie zawiodło na trasie i zawsze wróciłem do domu.
~rezerwataktyczna
Sedan 2.0 KAT 115KM 85kW
~Bodzio
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Auto cudowne, nie czuje się w nim zimy, quattro robi swoje a w przypadku większej zaspy jest blokada mostów. Jest to po prostu niezawodna limuzyna. Polecam to auto ludziom, którzy zwracają uwagę na komfort jazdy
~takanahana
Avant 2.3 136KM 100kW
Mam trzecie cygaro, pierwszym miałem poważny wypadek czołowy i wyszedłem bez jednej blizny. Procon-ten działa jak powinien. Dobrze zachowany egzemplarz jeszcze sporo pojeździ. Jeżeli będę kupował inne auto to albo audi V8 albo 100 C4.
~Perun from B-stok
Avant 2.3 136KM 100kW
tak wiec miło wspominam uzytkowanie AUDI, najlepiej to się prowadziło te auto, od startu sprint do 100 - tki ok 9 sek, dużo właścicieli sportowych współczesnych aut z rozdziawionymi buziami patrzyli co to za kolos ich wyprzedza
~Przemek
Sedan 2.5 TDI 120KM 88kW
Jesli nie stać cię na utrzymanie dość paliwożernych pięciocylindrówek 2.3E / 2.2 / i 2.2Turbo z benzyniakiem . Nie lubisz gazu i cenisz Sobie mocne auta , ta wersja napewno Cię miło zaskoczy.