Lista ocen Audi 80 B3 Sedan 1.8 E 112KM 82kW 1986-1991 (27) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ pasjonat z tych
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
tu naprawdę nic się nie psuje no może za szybko zużywają się klocki hamulcowe ale ja jeżdżę dynamicznie a i masa auta robi swoje trzeba wybierać te markowe to dłużej wytrzymują po zimie sprawdzam zabezpieczenia antykorozyjne i ewentualnie uzupełniam i poprawiam ubytki lakier od czasu do czasu poleruję i woskuję efekt,że sąsiedzi pytają się czy kupiłem nowe
~javers@op.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
to chyba podstawowe rzeczy w każdej b3 (może się myle?) - żaróweczki do podświetlania tablicy rozdzielczej, przewody na klapie bagażnika, włączniki (tylna szyba), chyba tyle?
~kris-b3@wp.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Jędzę rok tym samochodem i nic mi sie z moją audicą nie działo.W tym samym czsie jeżdziłem Fiatem CC i wymieniłem tyle części ze można byłoby zrobić go drugiego.
~sylwek
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
żarówki podświetlania,linka wew.dzrzwi kierowcy,szczotkotrzymacz alternatora,regeneracja rozrusznika,kostka stacyjki,czujnik wentylatora
~n o o k i e
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Wlasnie siadlo cos w elektryce chyba, bo przestaly dzialac kierunki, wycieraczki i ogrzewanie, ale to dopiero pierwsza awaria odkad mam te auto
~adadur@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Ogłnie wszystko pracyje - światełka, czujniki i inne pierdoły. Łatwy montaż i demontaż wręcz wszystkiego poza komorą silnika.
~michal
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
raczej ok, cala elkteryka szyby swiatla itd dzialalo. a nawet jak sie zepsulo to latwo mozna samemu naprawic
~pitus28@wp.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
mam autko dwa lata i nie miałem poważniejszych napraw same drobiazgi a części są tanie
~hatson@voodoo.px.pl
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
Troche problemów z podswietlaniem tablicy i innych bajerów ale nie wplywa to na bezpieczenstwo

Usterki Audi 80 B3

Audi 80 B3 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Grzegorz
Sedan 1.8 E 112KM 82kW
zakładając że jest zadbany to nie ma prawa się zepsuć na drodze
Audi 80 B3 Sedan