Lista ocen Audi 80 B4 Avant 2.0 E 115KM 85kW 1991-1996 (24) - Całokształt

Na liście zabraknie 42 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~king28
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Jeżeli chodzi o moją skromną opinię to powiedziałem sobie, że 10 lat chcę jeździć Audi (mimo że ono ma już 13 lat) , a potem kupię tylko Japończyka (Toyota Corolla) , miałem okazję jeździć wieloma autami i Audi za cenę niestety nie najniższą proponuje wóz b.dobry więc jeżeli ktoś ma audi to nie ma sensu zmieniać na inny czy młodszy model auta niemieckiej firmy ponieważ niczym ono już nie zaskoczy, tylko Japończyki są lepsze i wnoszą więcej do...
~jamrutki@neostrada.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
jest to samochód który jeśli jest w dobrym stanie technicznym to jeździ się nim lepiej niż nowymi produktami innych firm , niezawodny , w egzeplarzach bezwypadkowych brak jakkiejkolwiek korozji , długa żywotność podzespołów ( poza tulejami met-gumowymi w zawieszeniu- polskie drogi ), jedyne zastrzeżenie to silne nagrzewanie się wnętrza latem . Ważne jest również to że stylistyka nadwozia ciągle jest aktualna .
~cris.cross@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
mało zrywny , pod światłami raczej nie zaśiwrujesz, twardo zawieszony nie mało palący ale trwały prosty w obsłudze i naprawie o sporym prestiżu , szczególnie gdy sie dba i posiada w kolorze czrnym, wygodny na długie trasy ze sporym bagażnikiem. Auto jest jednum z ostatnich trwałych ( mam jeszcze orginalny układ wydwchowy) i "madrych" gdzie można np. wymienić sworzeń bez wymiany całego wahacza
~misza_tychy
Avant 2.0 E 115KM 85kW
bardzo dobry samochód dla młodszych jak i dla starszych, dla samotnych jak i dla rodziny ekonomiczny bardzo mało awarynjy, dośc tanie i co ważne łatwo dostepne części, nadal mimo upływu lat pięknie wygląda i ładnie sie prezentuje wygodny przestrzennyi nawet troszkę sportowy uważam że nie ma co porównywac nawet z innymi samochodami tamtych lat a nwet z niektórymi z teraźniejszości
~Śpioch
Avant 2.0 E 115KM 85kW
To jest auto luksusowe, nie jakaś koreańska popierdułka. Bardzo wysoki komfort jazdy, zwłaszcza na długich trasach. Przestronne wnętrze, duży bagaźnik. Czasem ciężko go zaparkować w mieście - jest trochę długi, ale dzięki temu komfortowy. Opłaca się załozyć instalację gazową bo trochę pali. Jakość wykonania - mówiąc krótko: Stara niemiecka robota!
~Sebastian
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Super auto jak na lata 90. Nie znajdzie się lepszego pod względem wyglądu i komfortu.Chyba że MERCEDES 124.Niestety też bardzo drogi jak na swoje lata(Ale kokpit jest brzydszy). Auto wewnątrz małe jak swoje rozmiary.Wszystko dobrze spasowane i wyciszone.Roleta tylną tylko słychać.Najlepszym rozwiązaniem jest silnik 1,9 Tdi.
~Stawek
Avant 2.0 E 115KM 85kW
ładna sylwetka, wg. mnie najpiękniejsze auto we wnątrz, bardzo dobre wyposażenie (klima, 4xel.szyby, abs), świetne prowadzenie na drodze (troszkę podsterowny - wymaga idealnych opon z przodu) sprawi wyrafinowaną przyjemność z jazdy każdemu kierowcy. Nie polecam starszym osobom ze względu na twarde zawieszenie
~Roger84
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Naprawde duzy samochod o duzej mocy, dobrym przyspieszeniu, spokoju jazdy i bardzo duzym bagazniku. Minusem moze byc tylko spalanie ale to normalne przy takiej masie i duzym silniku jak na polskie warunki.
~Killer4000
Avant 2.0 E 115KM 85kW
Mocny silnik i stosunkowo umiarkowany apetyt na paliwo, nadwozie w ocynku czyli rdza z glowy, atrakcyjny wyglad- grill na przodzie robi swoje i do tego alusie. Mala awaryjnosc auta. Duzy komfort jazdy
Dziennik kosztów dla Audi 80 B4 Avant 2.0 E 115KM 85kW
10,7
~pietruszka17@wp.pl
Avant 2.0 E 115KM 85kW
mam 17scie lat i mojim pierwszym autkiem pewnie bedzie audi b4 2,0 sedan moze dlatego z emamy avanta ale ten samochod jest wart tej kasy poprostu niemiecka robota a i ocynk!!! wielki plus +
Audi 80 B4 Avant