Lista ocen Audi 80 B4 Sedan 2.0 90KM 66kW 1991-1994 (70) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 115 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Darek
Sedan 2.0 90KM 66kW
Jak na auto 15 letnie jest super. Materiały użyte w środku są nieśmiertelne:)nic nie skrzypi nie piszczy jadąc nawet po dziurach. Nie jedne auto teraźniejsze nie dorównuje do pięt jakością wykonania. Po przekroczeniu 140km/h musimy zwiększyć decybele w radyjku:)
~harpa@interia.pl
Sedan 2.0 90KM 66kW
Przód bez zastrzeżeń. Dobrze wyciszone odgłosy górnych rejestrów silnika oraz nie męczące basowe pomruki na wysokim biegu i niskiej prędkości które jednak z tyłu są wyraźnie bardziej nasilone.
~MICHAŁ - CYGAN
Sedan 2.0 90KM 66kW
jest cicho i przyjemnie zwłaszcza jeżeli auto jest na letnich oponach, obecnie tj, 30.12.2006 r. jazda na oponach zimowych bez śniegu jest mniej przyjemna, ale kiedy już spadnie można usłyszeć własne myśli.
~kacper
Sedan 2.0 90KM 66kW
jak na tak stary samochód nic dodać nic ująć, ostatnio porównywałem z japońskim samochodem którym jeździłem przez 3 dni i znowu pokochałem moją B4 - to luksusowa limuzyna!
~Artur
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wewnątrz cisza nie słychać strug powietrza (super uszczelki przy szybach) nawet przy większych prędkościach. Przy właczonym nawet cicho radiu silnika w ogóle nie słychać.
~SEBA
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wyciszenie jest dobre(pamiętajmy,że to nie limuzyna a auto kompaktowe z początku lat 90-tych).Na tle konkurencji rewelacja.Przy prędkości 110km/h prawie nie słychać silnika.
~Pablio wawa
Sedan 2.0 90KM 66kW
silniczek pracuje cicho dopiero jak zejdzie ze ssania,mam sport. wydech ale cichy,muza też troche łupie więc nie zwracam uwagi , platiki skrzypią od zawiasu,reszta git,
~Marcin
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wycieszenie przeciętne jak się dębnie w pedał słychać dosyć mocno pracę silnika, ale i tak ma wyciszenie lepsze niż corsa ;), ale gorsze od Megane 1.4 16v
~Gunia256
Sedan 2.0 90KM 66kW
W aucie do 110 km/h jest bardzo cichutko- silnik jest ledwo słyszalny, w aucie nic nie skrzypi, nie piszcze, elemnty wnętrza są idealnie spasowane.
~Krychu
Sedan 2.0 90KM 66kW
Wyciszylem dodatkowo drzwi i planuje dociszyc przegrode silnikowa, po wymianie na nowe opony goog year exelence naprawde cicho w samochodzie.
Audi 80 B4 Sedan