Lista ocen Audi 90 B3 (45) - Całokształt

Na liście zabraknie 48 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Scobar, scob@scob.prv.pl
Sedan 2.3 E 20V quattro 167KM 123kW
jezdze nim trzeci rok i nie zamieniam zmieniac. To mowi chyba samo za siebie. jesli zadbasz o uklad jezdny auto prowadzi sie jak sportowe a jednoczesnie jest naprawde komfortowe. Silnik pieknie mruczy przy glebokim wcisnieciu gazu, jesli operujesz delikatnie - do ok. 150 km/k w samochodzie jest cicho. dzieki napedowi na 4 kola idealnie prowadzi sie na sniegu, w deszczu itp. Do tego elektroniczne wskazniki , komputer pokladowy i pelna...
~rynna1@op.pl
Sedan 2.3 E quattro 136KM 100kW
Polecam to auto wszystkim! AUDI to jest to!!! Mogłoby troszkę mniej palić ale jak na swój wiek i pojemność i tak nie ma co narzekać. Oprócz tej awarii nic się - puk, puk - nie dzieje. Często jeżdżę i na trasach i po mieście i naprawdę jest super: wygodnie, cicho, bezpiecznie i pewnie! Jedyne zastrzeżenie to BARDZO MAŁY BAGAŻNIK: w wersji quattro zbionik paliwa umieszczony jest w bagazniku (za kanapą) i gdy zamontujecie gaz (mam 60-litowa...
~kerad3@o2.pl
Sedan 2.3 E 20V quattro 167KM 123kW
wersja USA wyposażenie - wszystko co chciałobysie mieć tempomat idealny na dalekie trasy 4x4 z blokadą mostu - nie zdażyło sie żebym gdzieś zimą w górach nie dojechał ,duża dynamika mimo sporej masy a właściwie dzięki dużej masie niskiemu środkowi ciężkości tylnym kołom skrętnym przy 200km/h nie czuć tego nawet na zakrętach wyciąga więcej 255 ale nie bardzo jest gdzie to wykorzystać . nie wygórowany apetyt na paliwo śrenio 10l/100 ale...
~Krzychu
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Nie ma lepszego auta w tych latach. No chyba że audi 90 2,3 20V quattro. Czyli 180 KM, napęd na 4, klimatronik, mniejsze spalanie przy większej mocy. Jedyny minus tego auta to bagażnik. Dość mały, do tego butla zajmuje cześć bagażnika. POLECAM to auto i nie przerażać się pojemnością. Pali mi tyle samo co wcześniej passat kombi 1,8 (90 KM) i sportowa fiesta XR2i z silnikiem 1,6 (115 KM) a przyjemność z jazdy jest o niebo lepsza.
~Marian Koniuszko
Sedan 2.3 E 132KM 97kW
Jesli sie znajdzie zadbany egzemplarz, to mozna jezdzic i jezdzic, przyjemnosc jest ogromna. Tylko raczej w trasie niz w miescie, bo tutaj pali sporo... Ale do miasta sa auta miejskie (1-1,2 poj) a nie dwuipollitrowy prawie potwor. :) No i uwazac, by zlodzieje sie nie zorientowali gdzie parkujemy na noc regularnie. Wtedy traktuja go jak sklad czesci zamiennych i co jakis czas sobie przychodza po cos. Oddalem na strzezony.
~marcin
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Wspaniałe auto, świetne prowadzenie, silnik do szybszej jazdy jak i do ciągnięcia przyczepy (nisko położony moment obrotowy). No i te bajery jak przystało na auto na amerykański rynek. Nadwozie w doskonałym stanie - rdza nigdzie nie występuje. Ostatnio badałem kompresje - 13 (różnica pomiędzy cylindrami od 0,1 do 0,2)Wartość dla nowego 12-14.
~binvest@pro.onet.pl
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Samochód mimo wieku jest nadal niezawodny i nie wyobrażam sobie innego do mojej pracy (miesięcznie pokonuję ok 8 tys km). Staram się zapobiegawczo o stałą kontrolę u jednego mechanika. Mam prawdopodobnie szczęście - bo awarie mnie omijały (wypadki nie - miałem trzy a polegały na "wjechaniu" z tyłu na mnie innego pojazdu
~mario
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
Mam już któreś tam Audi z rzędu a ostanio kupiłem drugą 90-tkę sprowadzoną ze Szwajcarii w idealnym stanie. Zero korozji, silnik pracuje jak nówka, nawet go nie słychać, katalizator nadal działa, samochód jak spod igły, nie zamieniłbym się na kilka lat młodsze A4
~and
Sedan 2.3 E 136KM 100kW
auto daje duża przyjemnośc z jazdy,zawieszenie oraz układ kierowniczy ze wspomaganiem są bardzo dobrze zestrojone,kierowcy lubiący dynamiczną jazde napewno docenią te zalety,jak równiez praca 130-konnego silnika ze skrzynią biegów nie daje powodów do narzekań.
~Jacek: k r a k o w _ j @ poczta . o n e t . p l
Sedan 2.3 E 132KM 97kW
odkąd jeżdżę tym autkiem dręczy mnie jedna mysl która nie daje mi spokoju - co sobie kupie jak juz przyjdzie mi się pożegnać z moją 90´tką nowe są pewnie kosmicznie drogie - ale cóż tam jeszcze pewnie kilka latek to bez mrugniecia pojeżdżę bo nie mam ochoty się szybko pozbywać