Lista ocen Audi A2 1.4 TDI 75KM 55kW 1999-2005 (33) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomasz
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
było by doskonale gdyby nie fakt iż musiałem naprawiać skrzynię biegów ale to moje przeoczenie przy oględzinach podczas zakupu skrzynia była już uszkodzona wyło łożysko i kwalifikowała się do wymiany naprawa 600 zł, wyciek z pod pokrywy zaworów,wymiana sprzęgła, uszkodzony czujniki tem. parownika, wymiana kpl. amortyzatorów, czujnik skrętu kierownicy,poduszki silnika.Z historii serwisowej wynika iż była wymieniana pompa vacum. Niby dużo ale...
~THOMAS
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Nic nie ma prawa sie psuć - nie zapomnijcie to AUDI, które pochłonęło miliony na produkcję i wyposażenie. Może rywalizować tylko z A8. Takie wyposażenie jak Climatronik, 6xpp, pełen komputer pokladowy, webasto, szklany dach, całe aluminiowe nadwozie, czy pakiet bezpieczeństwa (ABS,ASR z mozliwością wyłączenia, ESP) to norma. Do tego takie detale jak Skorzana kierownica, klimatyzowany schowek, podświetlane lusterka.....można tak pisać i pisać
~Zadowolony właściciel
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Drobiazgi przez trzy lata wymieniony silniczek od przedniej wycieraczki 150 zł wiec tragedii nie ma, prawa piasta w przednim kole ale to sam zepsułem zgiełem felgę stalową w wyrwie, pózniej kilka razy koło dobiło i wyszło. Teraz na orginalnych aluminiowych felgach od A3 tłumienie na nierównościach znacznie lepsze. Za piastę z wymianą dobrej firmy 300 zł.
~Marins
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
żarówki 3 na raz przód nie wiem czy to normalne heh 1 z tyłu^^Policja wyrozumiała heh - potrzebne tylko choler...torks 30 do wymiany z przodu^^ spryskiwacz - chyba pompka do wymiany 20 zeta^^...trzeba odkręcić tylko zderzak haha no jak to w nowo produkowanych samochodach pół musisz rozkręcić aby coś wymienić taktyka koncernów..barany
~AgaM1981
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Meczą i męczą a szczególnie w zimie. pomijając problemy niskiego zawieszenia to zostaje największy problem czyli elektryka. Znaczy da się z tym żyć ale trzeba umie zaakceptować że czasem jakiś czujnik piśnie dla zasady a nie jakiejś awarii. Ale jak się kocha to się wybacza. Wybaczam!
~P.M
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Auto które w kategorii aut do 5 lat zajmowało pierwsze miejsce na równi z Honda Jazz jako auto najmniej awaryjne. Ale porównać te drapieżne maleństwo z jazzem nie warto bez porównania. Wystarczy spojrzeć na jakość wykonania ale cóż jezz kosztował 50 tys zł a audi A2 nowe 80 tys ;p
~Adam B.
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Cala masa! czasami cos dziala nastepnego dnia nie dziala. np. ASR Bardzo frustrujace i te godziny spedzone w necie na studiowaniu forum Audi A-2, poradach itd. >:( Latwo ocierajace sie alumniowe felgi. (widac to chyba na kazdym A-2)
~xixix
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Po zrobieniu wszystkiego co się tylko dało po zakupie, a nie było tego wiele, nie trzeba w nim naprawiać zupełnie nic. Jeździłem paroma samochodami, ale ośmiolatka innej marki w takim stanie i przy takim przebiegu na prawdę ciężko znaleźć.
~ma
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
Trudno mi ocenic niezawodność samochodu którym przejechałem 20tys km, a kupiłem go z przebiegiem równiez 20 tys km ( nie był bity). Po zakupieniu zrobiłem przegląd w serwisie, wymieniłem zardzewiałe tarcze i sparciałe klocki.
~miron
Hatchback 5d 1.4 TDI 75KM 55kW
jest bardzo dobrze. nic nie stuka i nie puka. jedynie zepsula mi sie wysuwana popielniczka i urzadzenie na stawianie kubkow z napojami a raczej juz takie to kupilem wiec nie znam przyczyny.