Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d (63) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~MichalG
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Rewelacyjna trakcja. Haldex działa świetnie. Nie ma najmniejszego problemu w zimie nawet jak dowali dużo śniegu. Poza tym auto bardzo dobrze trzyma się w zakrętach. Nie czuć momentu kiedy załącza się napęd 4x4. Wszystko jest bardzo płynne. Samo zawieszenie jest dość sztywne przez co po dziurach nie jest przyjemnie. Za to na równych drogach i w zakrętach jest bardzo fajnie. Kolejną dobrą rzeczą przy takim aucie jest bardzo bezpośrednie...
~MateuszP
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Daję najwyższą ocenę dlatego, że jak na przedni napęd i cieżki silnik diesla z przodu prowadzi się świetnie dzieki wielowachaczowemu zawieszeniu.Stabilnie na prostym choć tył czasami lubi podskoczyć a w zakretach można się nawet uśmiechnąć:); co do układu kierowniczego to wporządku całkiem prezycyjny ale uwazam, że mógłby mieć nieco mniejsze wspomaganie ale znowu podczas parkowania sie przydaje dodkowo plus za odłaczalne esp!!
~Marcin zachary25@o2.pl
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Nie nazwal bym go twardym raczej sztywnym.. nic dziwnego ze taki jest skoro auto ma takie mozliwosci.. 15mm nizej niz inne A3. na polskie dziury rzeczywiscie nie bardzo sie nadaje ale jak sie czlowiek nauczy je omijac to zaden problem.. za to w zakretach to rewelacja..bardzo male przechyly co daje wielka pewnosc prowadzenia..No i ten Haldex...zima czysta przyjemnosc!!
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
niestety coś kosztem czegoś, na naszych "wspaniałych" drogach niestety dość mocno telepie bo to sportowe, twarde zawieszenie niemniej jednak doskonale czuć co jest pod autem :) wspaniale pokonuje zakręty nawet te ostrzejsze i z większą prędkością niż większość samochodów, bez uślizgów, wrażenie jest takie jakby auto jechało o szynach :)
~radzio76@poczta.fm
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 170KM 125kW
opony 225/40 R18 bridgesone potenza re 50 zupelnie sie niesprawdzają na naszych drogach trzeba uwazac na dziury , krawęzniki nieistnieją , juz 2 razy naprawiałem oponę raz malowałem felgę. Wygląd felg ekstra, Zawieszenie pol na pol sprezyste ale nie twarde mam wrazenie jak by opel GTS byl twardszy.Co do wytrzymałosci nie mam zdania po 16 000 .
~Mateusz
Hatchback 3d 2.0 FSI 150KM 110kW
Chyba najlepszy atut tego samochodu. Świetnie trzyma się drogi, zarówno na mokrym jak i na suchym. Brakuje quattro przy ruszaniu na śliskim ale nie jeszcze źle. W porównaniu do poprzednika ,mimo zwiększania masy znacznie lepiej i pewniej trzyma się w zakrętach.
~szymek_wawa
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Z racji ciężkiego silnika auto "płuży przodem", ale po pokonaniu kilka razy szybciej zakrętu można wyrobić sobie nawyk wprowadzania auta w kontrolowaną, lekką nadsterowność. Rewelacyjny napęd na śnieg, szuter i deszcz - przyspiesza jak po suchym asfalcie.
~Słoma
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Beznadziejne standardowe opony Dunlop Sport 01 które chyba na następny sezon wymienię na inne. zachowują się jak drewniane koła u wozu. Poz wymianie na zimowe Micheliny PA3 znaczna poprawa. W porównaniu do mojego golfa 5 znacznie miększe zawieszenie .
~rwessely@poczta.fm
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
idealny ale opony 225/45/17 clay czas trzesie, ESP ratuje zycie na czas :) zawiecha sztywna ale przez to moza poszales. Chamulce sa naprawde dobre bardzo duze tarcze z przodu przy ostraj jezdzie caly czas chamowaly jestem zadowolony.
Dziennik kosztów dla Audi A3 8P Hatchback 3d
9,5
7,6
~Mozolski
Hatchback 3d 1.6 102KM 75kW
No tu jest bajka! Mimo małej mocy przyjemność z jazdy jest ogromna. Zawieszenie świetnie spisuje się w zakrętach i na nierównościach. Przy kołach 17 trochę czuć czasami jakieś większe ubytki w drodze, ale ogólnie jest świetnie.
Audi A3 8P Hatchback 3d