Lista ocen Audi A3 8P Hatchback 3d (50) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 83 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Radek
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
co prawda w zimie trochę trwa zanim się nagrzeje w środku i można trochę zmarznąć zwłaszcza przy dużych mrozach, niemniej jednak jak już się rozgrzeje jest na prawdę przyjemnie, problemu zaparowanych szyb w zasadzie nie ma, jeśli nawet zaparują wystarczy wcisnąć jeden przycisk i w ciągu niespełna pół minuty nie ma śladu po zaparowaniu :) również w upalne, letnie dni klimatyzacja działa po prostu jak należy oferując szeroki zakres regulacji...
~szymek_wawa
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
W zimie ciepło, w lato chłodno. I tak być powinno. Brakuje mi podgrzewania foteli. Włączenie klimatyzacji podnosi lekko spalanie i delikatnie obniża osiągi. Standard w VW/Audi - w poprzednim aucie miałem to samo.
~Leebros
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Co jest denerwujące szczególnie teraz, w zimie to to,że po każdym spryskaniu szyby, automatycznie na moment jest włączany wewnętrzny obieg i oczywiście momentalnie parują szybki (nie każdy lubi jeździć cały czas na klimie).
~MichalG
Hatchback 3d 3.2 VR6 250KM 184kW
Klimatronic dwustrefowy. W lecie chłodzi bardzo sprawnie. W zimie szybko robi się ciepło. Dodatkowo są podgrzewane fotele, które bardzo miło działają. Odparownie szyb działa bardzo sprawnie.
~Marcin S.
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Szybko się nagrzewa, kllima też dobra. Denerwujące w moim egzemplarzu (3d) jest parowanie tylnych szyb przy komplecie pasażerów. To pewnie normalne w tego typu samochodach, jednak mnie to irytuje.
~radzio76@poczta.fm
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 170KM 125kW
wentylacja przecietna, ogrzewanie bezpeiczne dla człowieka.W oplu mozna sie bylo ugotowac ja to lubie bo szybko marznę. ogrzewanie siedzień na 5+ na 6 stopniu nawet mnie jest za ciepło w tyłek.
~PB
Hatchback 3d 2.0 FSI 150KM 110kW
Rozpusta! Dwustrefowa klimatyzacja automatyczna (klimatronik) z automatycznym obiegiem wewnętrznym, to rozwiązanie rzadko spotykane nawet w samochodach o klasę wyżej (jak się zastanowić to nawet o dwie!).
~Monika
Hatchback 3d 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Klima chłodzi a zimą grzeje. I to szybko. Podgrzewane fotele to super opcja. Skala ma 6 poziomów ale komu uda się wysiedzieć na dwóch ostatnich temu radzę zaopatrzyć się w Depanthen ;)
~MateuszP
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
Latem do klimy trzeba się przyzwyczaić wolę ustawić manualnie bo gdybym jezdził na auto to byłbym chory, zimą ogrzewanie sprawne dość szybko nagrzewa plus za funkcję odparowania szyb
~Olek
Hatchback 3d 1.9 TDI 105KM 77kW
W lato no klima chłodzi ale w moim drugim aucie w golfie IV pojawia się szron na kratkach hehehe.Czasem parują szyby ale to tormalne zjawisko
Audi A3 8P Hatchback 3d