Ocena kierowcy - Audi A3 8P Sportback

alaska, 11 lat temu
Silnik 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Rok produkcji 2008
Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : Skrzynia DSG rewelacja! Silnik 2.0 TDI Camon Rail też super. Jakość materiałów również na najwyższym pozniomie. Jednak przestrzeń w aucie głównie na tylniej kanapie oraz twarde zawieszenie ostatecznie oceniam na NIE
Ocena była by duuuuuużo wyższa gdyby nie twarde zawieszenie i wielkość wnętrza. Pomijając te dwie rzeczy (dla mnie najważniejsze do komfortowego podróżowania) ocena była by 5
2.0 TDI Camon Rail (nie pompowrtyski) moim zdaniem silnik pracuje cicho wbrew innym opiniom o tym samochodzie. Fakt ze te z pompowtryskami sa rzeczywiscie felerne!! Super jedzi ze skrzynia S-tronic (DSG) zarówno w miesccie jak i na trasie.
S-tronik rewelacja. Mam doświadczenie z automatami i ta skrzynia zasługuje na mocną 5tke! Swietnie w miescie i na trasie. Łopatki w kierownicy są zupełnie zbędne.
Bradzo przeciętnie! samo prowadznie jest rewelacyjne jednak czarne chmury zbierają sie na elastyczności zawieszenia. Jest za TWARDE!! od lat jezdze autami PREMIUM i to zaw. jest niedopuszczalne. Na kołach 17`` komfort zerowy!!!!! Jestem bardzo bardzo rozczarowany.
Bez uwag.
Są lepsze :) ale żadnych rażących błedów.
bardzo dobra . Wersja klimatronic.
I tu rozczarował mnie ten samochód. Jest za mało miejsca dla kierowcy, pasażera a o kanapie tylniej to nawet nie bede sie rozpisywal.... Moim zdaniem chyba nie ma gorszego samochodu w tej klasie porównując tylnia kanapę.
Miesci się w normie silników konkurencji. Nie zachwyca ilością spalania ale też nie ma powodów do rozczarowania.
Dosłownie przeciętna.
Usterki podłokietnika to już tradycja. Audi od lat męczy się z tą bolączką. Brzydko zamykają się drzwi. Bardzo mocno trzaskają.
Za krótko mam auto aby ocenić.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 140KM 103kW [l/100km]

6,6