Oceny Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008

Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008

~Lolek85
Audi A3 8P
Autko fajne ekonomiczne zgrabne. Trzy lata użytkowania bez większych problemów. Sprowadzony z Holandii przeze mnie od pierwszego właściciela. Silnik 2.0tdi BKD służył bez problemu mi 3 lata. Drobne naprawy części eksploatacyjnych tj. Klocki, tarcze, rozrząd, tuleje wahacz, zacisk hamulca prawy tył, oleje filtry tego typu napraw dokonywalem przez 3lata auto sprowadzone z przebiegiem 303000km sprzedany z przebiegiem 385000km. Autko jednym słowem...
~stratus84
Audi A3 8P
Witam, posiadam Audi A3 8P 2.0 TDI 140KM 8V BMM od ponad 2 lat. Samochód kupiłem w Niemczech od 1 właściciela. Długo się zastanawiałem nad zakupem a to z powodu niezbyt dobrych opinii odnośnie 2.0 TDI PD... Po wczytaniu w temat pozytywne opinie miały jedynie motory 2.0 TDI CR, ten niestety w tamtym czasie był poza moim zasięgiem cenowym. Chciałem diesla ponieważ więcej czasu spędzam na trasie niż w mieście. Co mogę ogólnie powiedzieć odnośnie...
~przemo
Audi A3 8P
Świetne auto. Na początku trochę bałem się tego silnika BKD, bo naczytałem się na forach że może być awaryjny. Póki co, od ponad roku leję tylko paliwo i jeżdżę. Oczywiście wszystkie podstawowe wymiany robione na czas w zaprzyjaźnionym serwisie. Pali na dotyk. Czasami lubi sobie puścić rano dymek, ale to pewnie dlatego że stoi na dworze. Po jakichś 15-20 sekundach problemu nie ma. Auto kupione było w komisie, po pewnych przejściach blacharsko...

Usterki Audi A3 8P

Audi A3 8P – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Daniel
Audi A3 8P
Opinie o silniku 2.0 TDI BKD są tragiczne, ale jeżdżę autkiem od 2 lat i jest super. Jakość wykończenia wnętrza i ergonomia bardzo dobre. Na przednich fotelach nawet dalekie trasy nie są straszne,z tyłu trochę gorzej. Bardzo pakowny bagażnik. Rewelacyjny silnik i skrzynia 6 biegów na trasy. Spalanie w tasie przy 140-150 6 litrów, w mieście pali dużo bo na kompie pokazuje 8-8,5l. Ogólnie autko polecam i silnik również
~Andrzej 34, Bydgoszcz
Audi A3 8P
Największą zaletą tego samochodu jest wygląd wnętrza - bardzo poukładane i eleganckie. Niestety jego rozmiary jak i właściwości jezdne nieco rozczarowują jak na auto które celuje w klasę wyższą i kosztowało ponad 100tys. zł
~As
Audi A3 8P
Ponieważ sama korzystałam z opinii kierowców przy wyborze autka, dzielę się teraz swoimi spostrzeżeniami. Jeżdziłam różnymi autami. Zaliczam A3 Sportback 2l TDI do klasy wyższej, ze wzglęgu na układ jezdny, jakość wykonania, komfort jazdy i dbałośc o szczegóły.
~Strt
Audi A3 8P
Jak każde auto, Audo A3 ma swoje mocne i słabe strony. Tych pierwszych jest jednak zdecydowanie więcej. Najpoważniejszą wadą jest kosztowna obsługa i dośc głośno pracujący silnik. Cała reszta to najwyższa półka. Wspaniałe prowadzenie, bardzo dobra dynamika i absolutnie pierwszorzędna jakość.
~alaska
Audi A3 8P
Ocena była by duuuuuużo wyższa gdyby nie twarde zawieszenie i wielkość wnętrza. Pomijając te dwie rzeczy (dla mnie najważniejsze do komfortowego podróżowania) ocena była by 5
~Tomek
Audi A3 8P
Napiszę tak: wsiadając do tego auta NIE masz poczucia że nie dojedziesz do celu!
~MK
Audi A3 8P
Nie jest to najpiękniejsze designerskie dzieło sztuki, ale jak ktoś raz się przejedzie tym autem to w tej klasie nie znajdzie nic lepszego, można się po prostu zakochać!
Audi A3 8P Sportback