Ocena kierowcy - Audi A3 8P Sportback

Rok produkcji 2005
Audi A3 8P Sportback 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : Bardzo fajne osiągi czuć sportowe zacięcie
Układ elektryczny : Niestety audi ma problem z układem elektrycznym
Bardzo fajne auto dla 2 osób przy powiększeniu rodziny trochę za małe chociaż sporo osób myśli że to kombi. Świetne autko dla osób młodych ale też śmiało można polecić osobom mieszkającym w dużych miastach gdzie często trzeba się pogimnastykować żeby zaparkować a tym autem można to zrobić z przyjemnością w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nie kupiłbym tego samochodu po raz drugi ponieważ powiększa się rodzina i poszukuję czegoś większego natomiast dla 2 osób śmiało polecam taki bolid :-)
Silnik bardzo fajnie się zbiera szczególnie na starcie ze świateł czuć moc. Jeżeli chodzi o dłuższe trasy bardzo przyjemnie się podróżuje dosyć ekonomiczne autko
Bardzo precyzyjna jeździłem wcześniej Oplem i Nissanem i zupełnie inne światy audi zamiata pod kątem precyzji skrzyni biegów
Chyba najlepszy poza wyglądem aspekt tego samochodu w prowadzeniu rewelacyjny nie miałem do tej pory lepszego auta w prowadzeniu ale również przy parkowaniu nic dodać nic ująć
Niestety wada tego samochodu jest korozją na nadkolach oraz dolnym rancie drzwi
Prawy słupek od strony pasażera na minus czasami przeszkadza w wyjeżdżaniu ze skrzyżowań przód duży plus bardzo dobra widoczność
Wszystko pod ręką bardzo łatwy dostęp jednak przy dużym wzroście może być trochę ciasno. Ja mam 190 cm i przy maksymalnym odsunięciu fotela był jeszcze zapas kierownica ma dosyć spory zakres regulacji
Bardzo dobre szybko grzeje szybko chodzi 2 strefowa klimatyzacja świetna sprawa
Dla wysokich osób powyżej 190 może być ciasno poniżej z przodu na plus z tyłu jednak przestrzeń dla niskich osób
Przy większych prędkościach odczuwalne ale nie jest zbyt uciążliwe
Jeżeli chodzi o większe rzeczy to wymieniałem rozrząd niski stosunkowo koszt, wymiana turbiny bardzo duże koszty i sporo małych wydatków bardzo często przepalają się żarówki
Cena jest dosyć wysoka natomiast klasa Premium z zewnątrz ładna linia prosta natomiast po przejechaniu się chce się mieć to auto czuć dużą różnicę w porównaniu z konkurencją
Niestety bardzo często trzeba wymieniać żarówki natomiast oraz klocki hamulcowe
Dosyć trwałe auto natomiast wypalanie się żarówek to jest masakra

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TDI PD 140KM 103kW [l/100km]

7,1