Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

onebit@interia.pl, 18 lat temu
Silnik 1.6 i 101KM 74kW
Rok produkcji 1999
Audi A4 B5 Avant 1.6 i 101KM 74kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
AUDI, AUDI I JESZCZE RAZ AUDI TYM SAMOCHODEM MOZNA SIE POKAZAC I BARDZO KOMFORTOWO PODROZOWAC, AUDI A4 MOIM ZDANIEM TO JEST TAKA MNIEJSZA ODMIANA LIMUZYNY!!!!!!!! BARDZO KOMFORTOWY !!!!!!!!
Slinik troche za maly bo tylko 1.6 ale moze byc, nie jest zbyt elastyczny chyba ze masz ciezka noge:), chodzi bardzo cicho.
Skrzynia dziala bardz dobrze, i wszystkie biegi wchodza bardzo delikatnie, czasami czuje haczenia gdy wciskam wsteczny ale to tylko czasami, nie mam zastrzezen.
Samochod dobrze trzyma sie drogi, a przy 200km/h czyjesz jak przylepia sie do jezdni.
Plastiki i deska rozdzielcza sa na naprawde wysokim poziomie takim jak Mercedesa czy BMW, cicho nic nie skrzeczy piszczy itp... naprawde super wykonanie wnetrza, ja nie narzekam za kazdym razem jak wsiadam do autka to czuje ten luksus.
Ja ni posiadam klimy ale mam za to elektryczy szyber i w upaly przy otwartym dachu naprawde bylo super, na ogrzewanie w czasie zimy nie narzekam samochod dosc szybko sie nagrzewa.
Przestrzen dla kierowcy i pasazera super, tylko tyl troszke gorzej, aczkolwiek, samochodzik ma dosc pojemny bagaznik.
Samochod jest tak cichy ze czasami go nie slychac, jak chcialem sobie pare razy poszalec to zeby uslyszec silnik musialem go podniesc do prawie 6000 obortow.
Co do zuzuycia paliwa mam pewne zastrzezenia, jest to silnik 1.6 i kupywalem go ze wzgledu na ekonomike, a tu du.... pali mi okolo 10,9-12 litrow na miescie tragedia!!! To autko jest bardzo dobre ale nie radze go kupowac z 1.6 tylko od 1.8, pali tyle samo moze czasami mniej i przedewszystkim ma lepsza elastycznosc przy 1.8. Fakt jest taki ze na trase mi pali ok 6-7 a w cyklu mieszanym 7-8,5, to jest bardzo dobry wynik.
Zawsze w tego typu autkach cena jest wysoka, ale co zrobic jak chcesz jezdzic takim autem to musisz troche wydac, ALE TRZEBA PAMIETAC ZE WTEDY ZOSZCZEDZIMY NA NAPRAWACH:)
To auto jest niezawodne mam go juz rok i nic, gdy wymienialem klocki i tarzce przy 155000 tys km, ten samochod mial jeszcze oryginalne tarcze!!!! i klocki !!!!, nigdy mnie nie zawiodl, mialem tylko prze usterek typu wymiana oleju czy zarowek :)):), TO JEST AUDI, TRZEBA TO PAMIETAC, A NIE COS INNEGO JAK F.... CZY O.... !!!!
ZADNYCH POWAZNYCH USTEREK !!!!!!!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 i 101KM 74kW [l/100km]

8,4