Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

rafał80, 16 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1996
Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Przyjemność prowadzenia tego samochody-doceniła to także moja żona- jedzie jak po szynach i w dodatku cacuszko :)
Karoseria : wyrobiony zawias drzwi
Samochód klasą dla innych
Silnik jest idealny do tego samochodu i polecam go w 100%. 110KM robi swoje świetna dynamika super elastyczność no i to spalanie... Tylko Diesel.
Skrzynia działa bardzo precyzyjnie zresztą Audi z tego słynie. Jedynie występuje czasami problem z wbiciem 3-ki ale nie jest to zbyt uciążliwe
Jazda tym autkiem to niesamowita radość, zakręty pokonuje się z dziecinną łatwością i prosi się o jeszcze... Jednak coś za coś jeśli będziemy zaliczać dziurę za dziurą to naprawa będzie słono kosztować! Więc ja omijam dziury zwłaszcza że robi się to z przyjemnością
Wersja Avant więc do tyłu nie jest najlepiej ale można się przyzwyczajić
Wszystko na swoim miejscu poza włącznikiem kierunkowskazów. Przez dźwignię od świateł mijania jest ona zbyt oddalona od kierownicy i nie zawsze łatwo ją dosięgnoć. Oraz brak płynej regulacji czasu pracy przerywanej pracy wycieraczek
Diesel długo się grzeje w zimę, ale jest to pierwszy samochód którym jeździłem i nie marzną mi nogi :) W golfie III była z tym tragedia. Kolejny minus to to że nie można włączyć klimy poniżej 2 stopni. Te typy tak miały jak jest klimatronik.Ale można do tego przywyknąć
Z przodu jest bardzo wygodnie ale z tyłu już ciasno
Jak jest zimny to słychać że diesel, ale potej jest bardzo przyjemnie, ale jednak to nie benzyna zwłaszcza powyżej 120km/h
Na letnich oponach w cyklu mieszanym 4,8 Na zimówkach 5,3 110KM i 1300kg 11do100km/h czego trzeba więcej. Na zbiorniku 1200 km
Kosztuje znacznie więcej niż konkuręci ale jakość materiałów, wykonanie jest naprawdę idealne. Konkuręcja jest naprawdę kiepska i to nawet współczesne modele. Warto wydać więcej
urwana sprężyna od uchwytu pod napoje, wyrobiony zawias drzwi, Rozklejona deska rozdzielcza przy słupkach (ten typ tak ma)
Brak Wymienione tylko świece żarowe - ale to jest eksploatacja

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]