Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

Grzegorz gmt@tlen.pl, 15 lat temu
Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1997
Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : prowadzenie auta-rewelacja, spalanie-rewelacja, dynamika-rewelacja.
caloksztalt pozytywny, z jednej strony auto ma wiele plusów, jednynym minusem jest to że malo konfortowo jezdzi sie po polskich dziurach.
pierwszy raz jezdze dislem i naprawde jestem pod wrazeniem, jesli dziala Turbo i wszystko jest w porzadku z przeplywomierzem i takie tam, to rewelacja. Slyszalem ze nieraz sa usterki i wowczas 1.9TDI zmienia sie w 1.9D
Ciężko cokolwiek powiedziec, poprostu działa.
i tu jest ból. z jednej strony twarde zawieszenie, czuc wszyskie dziury, pekniecia poprzeczne drogi sa najgorsze, ale jak wyjedzie sie poza miasto to poprostu super sie prowadzi, jedzie sie i chce sie jeszcze.mam wrazenie jakbym prowadził czołg:w pozytywnym tego slowa znaczeniu, sunie sie po szosie, nisko sie siedzi, super.
jezdzilem wczesniej reault laguna i naprawde malo co nieprzejechalem kilku ludzi na przejsciu. tutaj doskonala widocznosc.rewelacja.
powiem tak jednego dnia zrobilem 1100km i jak wysiadlem chcialem jeszcze.nieczulem zmeczenia, fotel swietnie wyprofilowany, w pracy jezdze oplem astrą 1.4, 200km w oplu to jak kilka kkm w audi.
jak dziala to super. nieraz sie nagrzewnica zatyka no i wtedy nie ma cieplego powietrza. mozna przeplukac szlałchem z wodą i dział i super.
kierowca super, pasazerowie ciasniocha.jednak ja znajduje kompromis i jest ok.
chyba dobrze, ja tam nienarzekam, jednak opel omega 2,5 bezyna byl duzo cichrzy, no ale audi mam disla.
niesamowite. to co niemiaszki uczynili z tym silnikiem to legeda. powiem tak jezdze normalnie po miescie, 6-6,5l. wiecej nie niepali. w trasie jak jezdze powyzej 120 to tak z 4,5-5 z klimą, no ale jak robilem testy z 90km/h trasa białystok-gdansk, olsztyn to spalil mi ponizej 4l, jakies 3,8-4l. myslalem ze mi sie cos pomylilo liczylem kilka razy.
Audi-wykonczenie naprwde niezle, przy przebiegu 230tys wnetrze jak nowe :) sporo ogladalem takich samochodow i wnetrze sie sypie jakos okolo 500kkm, no chociaz w Polsce mozna znalesc Audi, czy passaty ktore na liczniku maja po 190kkm a wygladaja jakby mialy przejechane po 500kkm, no ale ktos moze aktywniej kozystal z auta ;) albo bawil sie licznikiem.
jak kupilem auto wymienilem kilka zarowek, filtry i olej, no i mialem zapchana nagrzewnice wodną, ale sam ja przepchalem :)
kupilem auto jakies 5500km temu, narazie ok.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

3,8