Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1998
Okres użytkowania: 5 lat
Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Samochód, o który warto zadbać, a wtedy odwdzięczyć się może tylko w jeden sposób, niezawodnością.
Zawieszenie : Wielowahacz
Silnik : Turbina
Układ elektryczny : Lusterka Podgrzewane
Zadbaj o ten samochód a na pewno cię nie zawiedzie. Zrobiłem tym samochodem 70 tys. km, nigdy mnie nie zawiódł. Nawet opony nie musiałem zmieniać w trasie.
Posiadam jednostkę o identyfikator że AFN. 110KM może trochę za mało do sportowej jazdy, przy wyprzedzaniu tira należy się zastanowić, ale bardziej ekonomicznego silnika nie znam. Spalanie nawet poniżej 5l.
Skrzynia dobra. Ale niestety te 5 biegów... Gdyby wrzucili 6 biegową to i spalanie by jeszcze w dół poszło, I osiągi były by lepsze.
Przede wszystkim wygoda. Przeciwko niestety przemawiają bardzo duże ceny wahaczy aluminiowych. Niestety coś za coś.
Słupki są troszkę za duże, przeszkadzają niestety. Do tyłu jest dużo lepiej zwłaszcza w mojej wersji Avant.
O ile ktoś ma klimę to jest luksus. Bez klimatyzacji latem to piekarnik.
Z przodu jest sporo miejsca, nawet dla wysokiej osoby. Niestety jak taki 2m Jasiu się rozsiądzie to z tyłu zostaje miejsca dla psa.
Dopóki części są spakowane fabrycznie jest ok. Mi już zaczęła sumie uszczelka w drzwiach od kierowcy.
Jeżeli nie chcesz złomka to ładuj! A tak na poważnie... Dosyć drogie części. Nie radzę schodzić niżej niż średnia półka.
No cóż. Tdi mówi samo za siebie.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

6,3