Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW 1996-2001 (65) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Baltazaros
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
podczas jazdy na naszych drogach z prędkościami rzędu do 150km/h wyciszenie jest na naprawde dobrym poziomie o ile nawet nie bardzo dobrym... zwłaszcza przy zróżnicowanej nawierzchni... gładki asfalt chropowaty... ale tutaj również mają wiele do powiedzenia opony... szumy przy prędkości 150km/h porównując do innych marek krórymi jeździłem na dobrym poziomie i nie powodują zmęczenia kierowcy..Silnik również dobrz wyciszony ;]
~jsz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jeżdżąc po mieście nie zwraca się na to uwagi. Jak się komuś wybije zawieszenie to daje o sobie znać i to jest słyszalne. Silnik w trasie (autostrada 130 - 150kph) jest słyszalny ale nie przeszkadza - słychać normalnie muzykę z radyjka i można swobodnie rozmawiać.
~Jack
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Pomimo iż 1.9 TDI klekocze jak stado bocianów, to w dzięki wyciszeniu, w środku słyszymy jedynie jego pomruk. Nawet przy prędkościach autostradowych można spokojnie rozmawiać bez podnoszenia głosu. Hałas nie męczy nawet przy dalekich trasach.
~JEZIERINHO
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
auto jak na diesla chodzi w miare cicho choc passat mego brata jest bardziej cichy ( lecz 6 lat mlodszy ) przy 150 km/h zaczyna dosc uciazliwie szumiec ale wszystko jest do wytrzymania ogolnie jesli chodzi o halas a w zasadzie o jego brak to moja ocena 5 !!!
~Łukasz
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Na długich trasach jest naprawdę dobrze, choć czasami przeszkadzają lekkie podmuchy powietrza co w moim odczuciu mówi mi że wyciszenie mogło by być troszkę lepsze. Ale jak na auto z końca lat 90 i z segmentu premium jest ok.
~Pioter
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Autko z uwagi na swój staż może mieć symptomy wysłużenia karoserii która potrafi wpadać w drgania emitujące terkotanie lub inne dźwięki. Latem kiedy wszystkie elementy się dopasowują to w środku słychać tylko przyjemny pomruk silnika.
~legier
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Świetnie wyciszony samochód, rozbierałem w moim drzwi, nadkola itp. wszędzie zastosowane są wyciszenia także bardzo mało dzwiękow z zewnątrz przenosi się na samochód.
~Wojciech
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Tak jak napisałem wcześniej, trochę poniżej oczekiwań. W środku robi się głośno powyżej 3000 obrotów, a to od wycia silnika a to od opływającego powietrza i nieszczelnych uszczelek.
~jacQoo
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Na tym punkcie mam chopla. Jest Bardzo dobrze. U mnie w samochodzi trzeszczy roleta bagarznika, ramki okien oraz czasem deska rozdzielcza ale nie jakoś uciążliwie.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
6,1
~jgxp
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Wyciszenie super, podczas jazdy jest we wnętrzu cicho, słychać jedynie szum powietrza, jak silnik się rozgrzeje to go nie słychać we wnętrzu.
Audi A4 B5 Avant