Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Avant

Tomasz, 5 lat temu
Silnik 1.9 TDI 116KM 85kW
Rok produkcji 2001
Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 - Oceń swoje auto
Karoseria : Zabezpieczenie antykorozyjne.
Samochód na pewno nie warty pieniędzy, które na niego się wydaje. Trochę lepszy średniak. Zdecydowanie w Polsce zrobił furorę ze względu na tzw. prestiż marki (chociaż nie wiem co jest prestiżowego w marce którą porusza się 90% cwaniaczków, dilerów i domorosłych 'biznesmenów').
Najlepszy element tego auta. Dynamika wystarczająca, spalanie w rozsądnych granicach.
Samochód to typowy kartofel. Prowadzi się jak wóz drabiniasty. Zero jakiegokolwiek komfortu. Czuć każdą nierówność nawierzchni. Owszem prowadzenie auta jest precyzyjne, jednak jest to okupione zupełnym brakiem komfortu. Do tego ceny ciągłych napraw. Ogólnie do bani.
Wygląd to kwestia gustu, natomiast zabezpieczenie antykorozyjne jest ok.
Auto jest w środku małe i ciasne. Zupełnie bez sensu. Jak na moje 196cm wzrostu tragedia. Chyba tylko dla przykoksowanych kurdupli 1,6m z blokowej siłowni będzie ok. Fotele z przodu do bani. Siedziska za krótkie, kończą się w połowie ud, jak dla dzieci. Zagłówek mam na wysokości połowy pleców. Trzymanie boczne pleców tak wąskie, że plecy mi się nie mieszczą w siedzenie. Jakbym siedział w foteliku dla dzieci. Siedzisko ledwo wystaje ponad podłogę. Tragedia.
Szkoda kasy. Można kupić dużo lepsze i młodsze auto za te pieniądze.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 116KM 85kW [l/100km]

6,1