Lista ocen Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI 116KM 85kW 2000-2001 (16) - Widoczność

Na liście zabraknie 28 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~pole_Q
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
przod rewelka pod waunkiem pelnej regulacji fotela i kerownicy doslownie kazdy znajdzie miejsce dla siebie...tyl no z tym troche gorzej ale jest i tak dobrze apropos jak ktos sie wycofuje na lusterka...to radze Qpic sobie angielski odpowiednik prawego dlugiego bo w audi sa prawe krotkie lusterka. no oczywiscie ladniej wyglada jak sie ma jednakowej dlugosci \"widzialda\":)
~maronmd
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Skoro to kombi to i logicznym jest że ma troszkę ograniczoną widoczność, ma długą maskę którą trzeba wyczuć, nie sprawia to wielkich problemów, małe lusterka dają radę. Jak ktoś ma wprawę to przy użyciu wszystkich lusterek może się nawet do tyłu nie oglądać ;)
~Barnney
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Prawe lusterko mnie wkurza. Jest mniejsze od lewego. Można zamienić z anglikiem ale .... Z tyłu niektórzy mogą mieć problem w końcu kombi.
~LouisRenegade
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jeśli chodzi o widzoczność w samochodzi, to nie mam zastrzeżeń, a jeśli chodzi o lusterka, to drażnić może prawe lusterko, które jest mniejsze od lewego.
~blu99
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Jak dla mnie trochę za słabo do tyłu i przy wyjeżdżaniu z podporządkowanych w lewo. Poza tym małe prawe lusterko to nie był dobry pomysł.
~miksell
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Doskonała, jednak jest to kombi i tył ciężko wyczuć przy parkowaniu.
~Jack
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
widoczność bardzo dobra słupki nie za grube
~AUDI 2 LATA
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Bardzo dobra widoczność nie tylko z przodu ale i z tyłu
~Teges
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Kombi jest dobrze przeszkole, nigdy nie narzekałem.
~Prince Polo
Avant 1.9 TDI 116KM 85kW
Słupek A trochę przeszkadza.
Audi A4 B5 Avant