Oceny Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW 1996-2001

Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW 1996-2001 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW 1996-2001

~zywczok6
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Jeśli ktoś poszukuje niezawodnego auta rodzinnego czy tez do użytku w firmie polecam. Silnik szanowany was nie zawiedzie a napęd quattro da sporo frajdy i bezpieczeństwa zimą. Jeśli ktoś szuka wrażeń to nie przy tym silniku. Tuning nie wchodzi w gre. Zdrowego diesla szkoda męczyć a modyfikacje podnoszace moc znacznie skróca jego żywot. Chip tuningu także nie polecam. Nie kupił bym drugi raz ze względu na małą moc. Auto dobre dla kogoś kto lubi...
3,1
~Marcin, nymartinez@onet.pl
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Przekombinowana konstrukcja zawieszenia przedniego zupełnie nie zdaje egzaminu w Polskich realiach (zrówno częstotliwośc wymiany jak i ceny wahaczy i łączników są za wysokie), zbyt wysokie ceny części zamiennych ( nie mówiąc o serwisie) a także atrakcyjność wśród złodzieji ujemnie wpływają na atrakcyjność samochodu . Głównymi atutami są dobry elastyczny silnik, w miare komfortowe zawieszenie, wygdne przednie siedziska, a także walory estetyczne.
~Darek69
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
jak na stosunkowo cięzszy samochód od zwyklych bez Quattro to nawet dobrze (Ergonomia)
~Skyline27
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Silnik Jest bardzo elastyczny pomimo dwóch mostów bardzo dobrze radzi sobie z Tą budą od najmniejszych obrotów już startuje super;) (Silnik)
~robertb_s@poczta.fm
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
Silnik jest świetny - mało pali, jest dynamiczny i niezawodny. Znajomy mechanik twierdzi że jest tani w serwisowaniu. Prawie nie bierze oleju, po 5000 km dolałem ok. 0,2 litra a ma przebieg (potwierdzony w serwisie) prawie 250 kkm. Jedynie drażni mnie kultura pracy na zimno, jak jest rozgrzany to wszystko jest OK. (Silnik)
~Łaszczu
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5 Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
7,8
~irek
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
tykjo jedna wada psuje się silniczek który przełacza na ciepło i w zimę mamy bardzo słabe ogrzewanie (Wentylacja i ogrzewanie)
~darek
Avant 1.9 TDI quattro 110KM 81kW
w quattro super sprawa wzorowo sie prowadzi polecam (Układ jezdny)
Audi A4 B5 Avant