Lista ocen Audi A4 B5 (311)

~marcinkniec@o2.pl
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik na tą masę auta ma wystarczająco dużo mocy, aczkolwiek kultura jest średnia. Pomimo dobrego wyciszenia wnętrza słychać charakterystyczny klekot. Mój model spala ok 1 L oleju na 10.000 km. (Silnik)
3,1
~felmen@interia.pl - w razie jakis pytan
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
bez rewelacji audi marka dobra ale jesli chodzi o japonskie samochody tej samej klasy przegrywa pod kazdym wzgledem a samochodow miałem juz mnustwo powiem tak takie jak ja mam obecnie czyli 1,9tdi 110km automat dobre jest dla starego dziadka w kapeluszu bedzie mu diselek pykal a on sie cieszyl bedzie powiem tak moze i ja jezdze dynamicznie dlatego wartosci paliwa sa wysoki ale juz taki mam styl jazdy jak ktos jezdzi anemicznie paliwko...
~Edmondo
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Po przesiadce z Mondeo MKI 1.8 LPG, jestem bardzo zadowolony (co nie znaczy, że Mondeo było złe, bo też byłem bardzo zadowolony).
4,1
~sebastian_kusiak
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Auto już zmęczone zyciem. Przez okres sporo drobnych usterek i dwie poważne. Turbina z mojej winy ponieważ wpadła mi przez nieuwagę blaszka przy wymianie przepływu. Druga to maglownica. Poza tym to drobiazgi. Górne wahacze (300 zł) końcówki drążka (100zl) tulejki belki z tylu(100 zł) przeplywka 100 zł, świece żarowe 150zl, tarcze +klocki 600 zł. Przegub 200zl Wszystko przez 6 lat
~Rafał Ł.
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Jako całość oceniam n Za całokształt należy sie naprawde ocena barzo dobra. Przez te lata co użytkowałem auto(2008-2014) naprawde niewiele w nie włożyłem.Zrobiłem nim troche ponad 100 000km.
~Łukasz
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik nie chodzi tylko cyka jak to mówi mój mechanik. Bardzo dobra kultura pracy silnika. (Silnik)
~Anonim
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Silnik jak na tą moc bardzo dynamiczny a do tego ekonomiczny. Aktualny przebieg mojego egzemplarza to 197tys km i kompletnie nic nie było w nim naprawiane(oczywiście poza dwukrotną wymiana rozrządu, filtry i olej co 10tys km). (Silnik)
4,1
~klosiak!
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
to najbardziej dynamiczny samochod z tak oszczednym silnikiem, tak doskonałym zawieszeniem i wzorowa ergonomia, oraz dynamiczna charakterystyka skrzyni biegow przy zachowaniu klasycznej linii (mam kombi) i dobrej lifestyle´owej marki w tej cenie i roczniku (- to powody dla ktorych go wybralem i nie zawiodlem sie!)
~KK
Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW
Samochod jest rewelacyjny, nic nie mozna mu zarzucic, maly mankament to przednie zawieszenie na nasze drogi, jezeli ktos pisze ze ten samochod jest zly to musial trafic na jakiegos zajechanego rzecha
Dziennik kosztów dla Audi A4 B5
9,7
12,4
~Dominik
Avant 1.9 TDI 110KM 81kW
Polecam ale trzeba trafić na dobry egzemplarz - nie \"przeszczep\" od Franka z warsztatu.