Lista ocen Audi A4 B5 Sedan 1.8 20V 125KM 92kW 1995-2000 (170)

~SEBO
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Autko mam od 2 lat, kupiłem przy przebiegu 86 000. Od czasu zakupu nie zepsuło się nic. Jedyne co w nim wymieniałem to olej, tarcze i klocki hamulcowe oraz opony, raz przepaliła mi się żarówka :) ale to materiały eksploatacyjne... Przy przebiegu 90 000 zainwestowałem w instalację gazową BRC. Na gazie da się wyczuć minimalny spadek mocy ale przy dzisiejszych cenach benzyny jakoś mi to nie przeszkadza. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić no...
~Patryk
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Podczas jazdy w mieście moje audi spala mi około 12-13 litrów, jeżdżąc oszczędnie nie butując. Biegi zmieniam przy ok. 2tys obrotów. Takie spalanie spowodowane jest dużą ilością świateł w okolicy, w której się poruszam. Co do trasy przy jednostajnej jeździ ok. 160km/h spalanie wynosi 6.5/100km, które uważam za śmieszenie niskie. Chciałbym, aby paliła mi nawet o 3l więcej w mieście w porównaniu do autostrady. Polecam serdecznie ten silnik,... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
3,5
~krzysztof ash
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
W miarę...ale ogólnie brakuje mu \"kopa\" z LPG sekwencja BRC oszczędny ;) (Silnik)
~dawid.spiesz@onet.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Dzięki zawieszeniu \"wielewachaczowe\" auto jest idealne w prowadzeniu. (Układ jezdny)
~Domin
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
ogólnie doskonałe auto,możliwe małe problemy z zawieszeniem ale reszta w pełni wynagradza
1,9
~misiek-ww
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Niemiecka tandeta. Nie było tygodnia, gdybym nie musiał czegoś grzebać i jeździć po mechanikach. Nie mogę uwierzyć, że sprzedałem moją stare dopieszczone lwiątko i przesiadłem się do takiego syfu. To drugie niemieckie auto w rodzinie, ojciec jeździ Passatem B4 i też ma go powoli dość. Generalnie szkoda słów na te pseudo samochody.
~lucky_luc@poczta.onet.pl
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
nieźle wykonany i zestrojony. Tylko odma plastikowa lubi puszczać :( (Silnik)
~Kamil SZ
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Ogólnie Ok. falowanie obrotów przy zimnym silniku. dobrze przyswaja LPG (Silnik)
~sfera49
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
Jest to moja 2 audi a4 i lepszego nie potrzeba .Dałem za nią trochę więcej ,ale się opłacało .Rok 1997 ,silnik 1.8 5v po prostu bajka jak i cała reszta samochodu .Wygląd ponad czasowy . Najlepiej kupić sprowadzoną nie ma wtedy powybijanego zawieszenia .NIE opłaca się zaoszczędzać kasy lepiej dołożyć .Polecam każdemu te auto !
~kropkaash i oskarek
Sedan 1.8 20V 125KM 92kW
silnik spisuje sie bdb, moc 125 km jest zupełnie wystarczająca, mam załozona inst.gaz sekw. i tez spisuje sie dobrze (Silnik)
Audi A4 B5 Sedan