Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Silnik 1.9 TDI 110KM 81kW
Rok produkcji 1996
Audi A4 B5 Sedan 1.9 TDI 110KM 81kW 1995-2000 - Oceń swoje auto
Układ hamulcowy : brzytwa
silnik jak byl sprawny to rewelka ale chyba siadla mi turbina i....po prostu nie da sie jechac duzo teraz pali, dymi,ogolnie porazka
do skrzyninie mam żadnych zastrzeżeń, biegi chodza lekko i precyzyjnie
fajnie sie prowadzi jak masz wszystko dobrze z zawieszeniem(jak po szynach)
wszysto na swoim miejscu
latem siadla mi klima okazalo sie ze aluminiowe rurki sie (po przecierały),zimą jak temp spadla ponizej 0 jechalem do dziewczyny i nagle przestal grzac dmuchal mi zimne powietrze i nie wiem o co chodzi bo jaksie lekko ocieplilo to sie samo naprawilo ale jak mroz wrocil to znowu nie grzal
z przodu jest dobrze ale z tylu.....
myslalem ze jak kupie audi to bedzie cicho w aucieale sie zawiodlem, wuja ma passata 98 z tym silnikiem i jest lepiej, u mnie co chwile cos czeszczy
jak turbina byla sprawna i biorac pod uwage moja noge to rewelka(200 to nie problem)
ja za swoja dalem 16500 ale powiem szczerze ze zaluje ze ja kupilem bo moglem miec za te pieniadze wieksze mocniejsze i ladniejsze auto nigdy wiecej niemca nie kupie, nie jest wart tych pieniedzy, teraz zastanawiam sie nad alfa166 w dislu
jak juz wspomnialem cos sie dzieje z grzaniem, po za tym auto zaczelo ciezej palic,zawieszenie siada ale zamienniki nie sa drogie,
chyba cos sie dzieje z silnikiem bo czasami jakwchodzil na obrotyok.3tys to momentalnie slabl dziwnie klekotal, drzal i strasznie kopcil. jak go zgasilem i po chwili odpalilem to niby bylo juz dibrze ale tak sie dziac chyba nie powinno

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,7