Ocena kierowcy - Audi A4 B5 Sedan

Inne
Silnik : turbina
Zawieszenie : wahacze
Karoseria : srednio
Powiem tak, byłem napalony na A4 jak szczerbaty na suchary, straszliwie podobał mi się ten samochód wizualnie, no bajka,. Miałem do wydania 10tys zł, no i wwidomo szuka się czegoś żeby było warto. Ogólnie wiadome zalety to, silnik 1.9 TDI zrywny, ekonmiczny, i w trase i na miasto, rewelka, jednak TURBINA jest moim zdaniem naprawde sredniej jakosci, kwestia jej niezawodnosci to jakies bajki, zanojmoy ma mondeo 1,8 td TAM JEST DOPIERO TURBINA NIE DO ZAJECHANIA a w Audi lipa, zapiekające sie łopatki, smarowanie, masa ustere, no i zawieszenie , gdyby nie zawieszenie KUPIŁBYM TO AUTO PONOWNIE , ale wydawać 1500zł na wahacze LEMFORDERA co ok 15-20 tys km to dziękuje, LUDZIE NIE DAJCIE SOBIE WMAWIAC ZE ONE WYTRZYMUJĄ 50 TYS CZY WIECEJ MOZE NA AUTOBHANIE TO OWSZEM, w polsce nawet jesli jestes wyczulony na punkcie dbania o to zawieszenie to nie ma opcji zeby w dziure nie wleciec i wtedy masz wahacz górny do wymiany, potem dolny poleci potem ustaw zbierznosc itp itd KOSZMAR OGÓLNIE AUTO ELEGANCKIE NA PIERWSZY RZUT OKA PORZĄDNA NIEMIECKA ROBOTA, ALE TO BZDURY, NIEPRAWDA! Na rynku mamy mase tych aut wiec handlarze zarabiają, CHCESZ KUPIC AUDI A4 B5- NIGDY NIGDY NIGDY Z KOMISU, dlaczego? bo to jest biznes, sprowadza sie a4 z przebigiem 450tys, BO AUTO 12 LETNIE Z SILNIKIEM DIESLA TO AUTO UZYTKOWE NIE MA PRZEBIGÓW 220 TYS JESLI JEST TO KRECONY ALBO MUSI KOSZTOWAC MIN 16-17 TYS NIE MNIEJ ZA 10 TYS NIE KUPISZ A5 1.9 TDI Z PRZEBIGIEM 230TYS!!!!! LUDZIE OGARNIJCIE SIE, wystarczy zmienic kierownice za 100zł , cofnać licznik za 100zł wyplakowac wyszycsic i mamy eleganckie 19tdi z 220tys przbiegu za 10 tys zloty a w niemczech kosztowalo 1000 euro!!!!! BIZNES! Ponadto jeśli jesteś młodym kierowcą i myslisz ze za 10 tys kupisz AUDI i \"coś tam dolozysz na ekspolatacje\" TO NIE KUPUJ TEGO SAMOCHODU , TO NIE JEST MOIM ZDANIEM AUTO TYPOWO UZYTKOWE bo za duzo wymaga inwestycji, typowa skarbonka!!! Mowie, moze sie powatrzam ale zeby kupic normalne, nie jakies mega zadbane to trzeba wydac min 14 tys zl w zwyz za 10 tys i ponizej to szroty albo jeszcze wieksze lipy szykowane na handel, GDYBY Z PRZODU BYL MCPHERSON TO OWSZEM auto calkiem inaczej sie wtedy ocenia, WIEC JESLI CHCESZ KUPIC COS Z 1,9 TDI TO polecam naprawde, : bore, golfa iv, ZADNYCH PASAATOW to to samo, polatasz i sprzedasz i straciszkase , NIECH MI NIKT NIE MOWI ZA A4 TO JEGO PASJA, HOBBY CZY COS W TYM STULU bo to zwykla buda nie dajca frajdy z jazdy, owszem 2.8 tak ale to inna bajka , pozdrawiam NIE JESTEM NEGATYWNIE NASTAWIONY DO MODELU CZY COS tez kedys bylem zauroczony tym autem , ale zdrowy rozsadek ma zanczenie

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI 110KM 81kW [l/100km]

5,9