Lista ocen Audi A4 B6 Avant (270)

~Mariusz
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Trochę dużo kosztuje jak się coś zepsuje - na szczęście psuje się rzadko.
~Jacor
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Multitronic - bajka (nie mialem wczesniej automatycznej skrzyni ale teraz juz raczej nie zmienie na inna jak automat. Miasto to wrecz luksus. sPISUJE SIE REWELACYJNIE (Skrzynia biegów)
4,1
~oloxx
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
co do silnika nie mam na razie zastrzeżeń. chodzi fajnie, równo i dynamicznie. spalanie przy spokojnej jeździe ok 7.5 l/100km (głównie miasto) ciągnie już od ok 1600 obr (Silnik)
~Czesław
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko posiadam od roku.Idealne autko na długie trasy no i spalanie rewelacyjne tgo silnika ;) 5,0l/100km wynik idealny jak na takie auto i mase:)Prowadzi się fajnie.Oczywiscie autko posiada tez wady i drobne usterki
~hombre
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Auto godne uwagi. Świetnie wykończone, rewelacYjny silnik, skrzynia tiptronic pracuje idealnie.Spalanie jak na mase i rozmiary świetne...Doświadczenie z innymi pojazdami mam b.duże. Nie jest to tez moje pierwsze auto w tej klasie wiec moja ocena nie wynika z drastycznej zmiany jakości. Uważam że jeden z najlepszych modeli Audi w tej klasie model 2003-2004 rewelacja jeśli chodzi o bezawaryjność.Polecam ps. Uwaga na auta sprowadzane - przebieg...
~Krzysztof
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Spalanie w trasie rewelacja. Natomiast, jeśli chodzi o samo miasto to pali dużo ok. 8-9 litrów na 100 kilometrów. Nie wierzcie w bajki, że komuś spala 6 litrów w mieście auto 15 letnie ważące ponad 1.5 tony. Owszem, jeżeli doliczyć do miasta trochę trasy czy obwodnicę miasta to do 6.5-7 litrów można zejść, ale samo miasto od 8 do 9 i to przy w miarę oszczędnej jeździe na oponach 205/16. Ogólnie auto warte uwagi bogato wyposażone. (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~Marius
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Pracuje idealnie. Podniosłem moc do 175 KM i zbiera się jak marzenie. (Silnik)
~poprostu audi
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
bardzo komfortowo cicho i wbrew opiniom wydatek 1200zł na zawieszenie to śmieszna kwota (Układ jezdny)
~marekgc@simnet.is
Avant 2.0 20V 131KM 96kW
idealnie zestrojone zawieszenie i współpraca silnik - skrzynia zapewnia bezwzględną ciszę w samochodzie. wszyctko poukładane z niemiecką precyzją
~mischa
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Do tej pory jeździłem: 126p, CC700, Golf II, Golf III, Uno, Seicento, Fabia I, Astra II, Megane I, Focus II i teraz A4 B6. To jak na razie najbardziej komfortowe auto jakie miałem. Mi pasuje i bryła i wnętrze. Tym bardziej w wersji S-Line. Mija drugi rok a ja codziennie jestem na prawdę zadowolony z tego auta. Lubiłem Focusa, ale to jest jednak lepsze. I silnik 1.9 TDI PD 130 KM z programem ma 163 KM i 380 Nm i dwustrefowy klimatronic, i...
Audi A4 B6 Avant