Lista ocen Audi A4 B6 Avant (269)

~nakiel123
Avant 1.8 T 150KM 110kW
Dobry wóz mimo swoich lat, można by się czepiać że pobiera go lekko rdza, ale czego oczekiwać od 21 letniego samochodu. Silniki benzynowe praktycznie wszystkie są okej z najlepszych to oczywiście 1.8T w połączeniu z napędem Quattro i instalacją gazową, samochód idealny do jazdy codziennie Z większych minusów to elektryka, przecierające się nagminnie kable w wiązce drzwi to udręka, lecz jest na to sposób, przedłużenie kabli i wyjście z...
~Krzychu
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Całokształt auta zdecydowanie na plus, auta bardzo dobrze spasowane, każdy element na swoim miejscu i mimo upływu lat wciąż jest zwarte i gotowe do jazdy.
~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Widać po wykończeniu że to klasa Premium. Mam w wersji S-line więc srebrne listwy + kubełkowe pół skórzane fotele, czarna podsufitka itp dodają urok i auto nie wygląda na swój leciwy już wiek. Bardzo poważnym problemem jest popularność tego modelu wśród złodziei. Bez minimum dwóch zabezpieczeń niefabrycznych lepiej się nie ruszać w trasę.
~Tomek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Auto kupione z dobrej ręki odwdzięczy się z nawiązką! Kupiłem je jako 10latek za 28tys z niskim przebiegiem 180 tys. Może i drogo ale teraz nie żałuję. Musicie uwierzyć na słowo że przebieg jest realny, nie chce opisywać dlaczego :) Ogolnie autko dla mnie, młodego chłopaka super! Moc zadowalająca, wyprzedzam wszystko, osiągniecie 200kmh na zwyklej drodze to chwila, choć nie ukrywam że przydałaby się wersja 190 KM BEX. Spalanie średnie 8,5L,...
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ciężko opisać całokształt auta będąc detalistą. Kupiłem autko po rodzinie nie do końca znając się na temacie. Teraz wiem, że kupiłbym coś niedużo droższego, a lepszego. Mianowicie, 12 letnie auto posiada wiele widocznych śladów użytkowania, czego nie cierpię i ciągle coś poprawiam. Jeśli mam ocenić w tym komentarzu całokształt mojego egzemplarza to dam 4/5, a resztę opiszę dalej.
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Model A4 B6 ma ponadczasowa sylwetke. Mimo wieku nadal wyglada bardzo atrakcyjnie. Jednostka napedowa TDI AWX 130KM daje wprost zadziwiajaca frajde z jazdy, duze poczucie swobody, bezpieczenstwa i pewnosci siebie podczas szybkiego wyprzedzania. Zdecydowanie autko godne uwagi.
~AN
Avant 1.8 T quattro 163KM 120kW
Świetne osiągi, przyzwoity komfort. Nie daję oceny doskonałej ze względu na drogie usterki przy wyższym przebiegu. No i prestiż średni, bo jak ktoś nie zauważy podwójnego wydechu z tyłu to myśli, że jedziemy klekotem 1.9 TDI.
~smuggler
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ma kilka denerwujących wad jak łuszczące plastiki, czy klekot na zimnym silniku, ale to kawał solidnej techniki. A4 jest niesamowicie dopracowanym autem, pewnym i niezawodnym. Polecam każdemu, kto szuka kombi klasy premium z tamtych lat. Miałem e46 i w203 i muszę przyznać, że brakuje mi prowadzenia BMW i jedwabistego automatu Merca, ale jako całokształt Audi jest lepszym samochodem. PRZEWAGA DZIĘKI TECHNICE
~Cezar
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Ogólnie auto bardzo bardzo dobre. Praktyczne, niezawodne i szybkie. Pewne i bezpieczne dzięki bogatemu wyposażeniu i napędowi 4x4. Jeśli ktoś szuka auta uniwerslanego to nie wiem czy można lepiej trafić. Zawiezie na dalekie wakacje, nie utknie w górach w śnieżnej zaspie(sprawdzone), nie doprowadzi domowego budżetu do ruiny.
3,6
~Miłośnik Audi.
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Fajnie było by kupić takie auto jako nowe. Dbając o nie od nowości można by spokojnie długo bezawaryjnie pojeździć. Kupując jako używane wcześniej czy później czekają nas spore wydatki. Tryb serwisowy LL to przekleństwo dla tego silnika.
Audi A4 B6 Avant