Lista ocen Audi A4 B6 Avant (115) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 154 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Jak na razie drobnych usterek pojawiło się sporo, ale nawet ceny w ASO nie są tak odstraszające jak to nie raz ludzie piszą. Raz zdechło mi turbo po podciagnięciu go do 4k obrotów, ale przepaliłem na trasie i gra elegancko do dziś
~AN
Avant 1.8 T quattro 163KM 120kW
Nie ma żadnych szczególnie irytujących problemów. Radio Concert trochę szwankuje (czasem wyłącza się jeden z głośników, czasem potrzeszczy sobie trochę). Delikatne materiały we wnętrzu łatwo się niszczą (obłażą okleiny na plastikach).
~Cezar
Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Auto ma opinie niezawodnego co zdają się potwierdzać ceny aut używanych które utrzymują się na dość wysokim poziomie. Zszargane opinie mają tylko modele z automatyczną skrzynią, bo to najbardziej awaryjny element samochodu.
~M230706
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
254000km stan idealny, wszystko wymieniane na czas i odpukać brak usterek, z ostatnich wymienionych części to: czujnik temperatury, olej silnika, klocki hamulcowe, łożysko w prawym kole, poduszka pod silnikiem
~leamas
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Rozczarowują niektóre plastiki, szczególnie \"gumowane\" pokrycie przycisków szyb, czy pokrętło świateł itp. Zdarza się, że zastrajkuje jakiś drobiazg, niby nic, ale jest to irytujące i tej marce nie przystoi :)
~wiktor
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
awaria skrzyni biegow, ukladu kierowniczego jakosc plastikow gorsza niz u aut koreanskich np. schodzaca farba badz luszczace sie elementy to standard lamiace sie plastiki takie jak podlokietniki czy schowki to tez nic nowego
~L u k
Avant 2.4 V6 170KM 125kW
Drobiazgow nie było chyba że nie działające światła drogowe, zużywające się czujniki zużycia klocków , niedziałająca tylna wycieraczka . Pękające tylne lampy których koszt jest astronomiczny nawet w używce .
~Tomek
Avant 1.8 T 163KM 120kW
Drobne usterki sporadyczne a jak już wystąpią, są łatwe do usunięcia samemu. Najcześciej jest to zmęczenie materiału, np ukruszenie sie starego plastiku rury którą przepływa płyn chłodzący.
~40+
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Uszkodził mi się czujnik cofania, na Allegro dostałem za 60zł (w odpowiednim kolorze) i wymieniłem sam. Poza tym wszystko w porządku. Auto ma 8 lat i 216 tyś. przebiegu więc chyba nie ma co narzekać.
~Rafał
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Awaria układu klimatyzacji - nie włączała się sprężarka klimy. Przyczyna: okazało się, że wyrobiły się gumki w sprzęgiełku sprężarki całkowity koszt naprawy wraz z uzupełnieniem czynnika chłodniczego to 300zł
Audi A4 B6 Avant