Lista ocen Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW 2001-2004 (128)

~Tito
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Widać po wykończeniu że to klasa Premium. Mam w wersji S-line więc srebrne listwy + kubełkowe pół skórzane fotele, czarna podsufitka itp dodają urok i auto nie wygląda na swój leciwy już wiek. Bardzo poważnym problemem jest popularność tego modelu wśród złodziei. Bez minimum dwóch zabezpieczeń niefabrycznych lepiej się nie ruszać w trasę.
~Eryk
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ciężko opisać całokształt auta będąc detalistą. Kupiłem autko po rodzinie nie do końca znając się na temacie. Teraz wiem, że kupiłbym coś niedużo droższego, a lepszego. Mianowicie, 12 letnie auto posiada wiele widocznych śladów użytkowania, czego nie cierpię i ciągle coś poprawiam. Jeśli mam ocenić w tym komentarzu całokształt mojego egzemplarza to dam 4/5, a resztę opiszę dalej.
~przemo1024
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Model A4 B6 ma ponadczasowa sylwetke. Mimo wieku nadal wyglada bardzo atrakcyjnie. Jednostka napedowa TDI AWX 130KM daje wprost zadziwiajaca frajde z jazdy, duze poczucie swobody, bezpieczenstwa i pewnosci siebie podczas szybkiego wyprzedzania. Zdecydowanie autko godne uwagi.
~smuggler
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Ma kilka denerwujących wad jak łuszczące plastiki, czy klekot na zimnym silniku, ale to kawał solidnej techniki. A4 jest niesamowicie dopracowanym autem, pewnym i niezawodnym. Polecam każdemu, kto szuka kombi klasy premium z tamtych lat. Miałem e46 i w203 i muszę przyznać, że brakuje mi prowadzenia BMW i jedwabistego automatu Merca, ale jako całokształt Audi jest lepszym samochodem. PRZEWAGA DZIĘKI TECHNICE
3,6
~Miłośnik Audi.
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Fajnie było by kupić takie auto jako nowe. Dbając o nie od nowości można by spokojnie długo bezawaryjnie pojeździć. Kupując jako używane wcześniej czy później czekają nas spore wydatki. Tryb serwisowy LL to przekleństwo dla tego silnika.
~Marek
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mocne strony to karoseria (zero rdzy), silnik TDI (można jeździć oszczędnie, można i pobawić się momentem obrotowym). Świetnie wygląda i pewnie długo jeszcze będzie - prosta, ascetyczna, a jednocześnie elegancka, mocna linia nadwozia bez zbędnych ozdobników. Jedno z najładniejszych kombi "ever". Bardzo ładne, dobrze zaprojektowane wnętrze. Dobre nagłośnienie, porządne wyciszenie (diesla będzie jednak słychać). Wady to mało wytrzymałe...
~Krakus
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Mimo upływu lat, piękne, stylowe nadwozie, silnik dynamiczny i bardzo oszczędny, drogi trzyma się znakomicie i jest przy tym bardzo, bardzo komfortowo. W środku bardzo przytulnie, materiały wykończeniowe dobrej jakości i wyglądają bardzo ładnie. Auto jest świetnie wyciszone. Wszystko na swoim miejscu, solidnie wykonane, nic nie trzeszczy lub skrzypi a także nie psuje się. No i zwykły fabryczny zestaw nagłośnieniowy (8 głośników i woofer) a jak...
~Maciek-m83
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko moim zdaniem ponadczasowe jeśli chodzi o stylizację.Zwróćcie uwagę że w nowszej wersji środek jest identyczny więc to o czymś świadczy.jest po prostu piękny. Moim zdaniem jeden z bardziej udanych modeli audi
~40+
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Naprawdę super samochód. Piękne, nierzucające się w oczy nadwozie, silnik dynamiczny i oszczędny, drogi trzyma się jak przyklejony i jest przy tym bardzo, bardzo komfortowo. W środku bardzo przytulnie, materiały wykończeniowe wysokiej jakości i mimo upływu lat wyglądają bardzo ładnie. Auto jest świetnie wyciszone. Wszystko jest tu uczciwie zrobione i solidnie. Miałem wcześniej kilka aut (Fiat, Ford, Renault, Saab, VW) ale zdecydowanie jest to...
~fabio33@wp.pl
Avant 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Autko pieknie sie prezentuje. Moim zdaniem Combi jest piekniejsze od sedanu ale to kwestia gustu..Z pakietem chrom na zewnatrz jest prze ladne... Dodatkowo posiadam zamontowany grill z wersji S4 ze srebrnymi pionowymi paskami, ludzie sie ogladaja za tym autem co bardzo cieszy..
Audi A4 B6 Avant