Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Grzesiek, 14 lat temu
Silnik 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Rok produkcji 1980
Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Dla mnie to jest wyznacznik w samochdu idealnego-tzn. audi a4 2.5TDI quattro avant skrzynia tiptronic - samochód dynamiczny, konfortowy, z klasą, do jazdy na co dzień jak i na jakieś wypady, niezawodny, ekonomiczny, wspaniale wyposażony (posiadam full opcje łącznie z navi RNS i skórami itd), przynoszący satysfakcje z jazdy- aż niechce się wysiadać - co jeszcze można jeszcze chcieć od samochodu wiadomo to niejest samochód super ekskluzywny lub super sportowy do lansu - samochód przyziemny ale czasem można się sapomnieć...jak najbardziej polecam
Świetny - osiogi w zupełności wystarczające do jazdy a nawet jak sie czasem przycisnąć to jest czym, pozatym disel V6 nawet wydaje fajny dzwięk nie jak pozostałe klekoty choć wiadomo to nie bezyna...
Ja posiadam tiptronick - jestem bardzo zadowolony - kiedyś byłem prtzeciwnikiem automatu ale teraz tylko automat jeszcze jak istnieje możliwość przełączania recznie - to co chcieć więcej - tylko czerpać przyjemność z jazdy
jak w audi-ok
No w miare ale ideał jeśli o widoczność chodzi to nie jest
jak w audi- super
wpożądku
wpożądku
to diesel więc troche głośniejszy niż bezyna ale niema co się czepiać w srodku cicho
Silnik 2.5 napęd quattro 180kM skrzynia tiptronic spalanie wacha sie na poziomie 8.5-9l na 100km - moim zdaniem bardzo dobry wynik wcześniej jeżdziłem passatem 1.9tdi na pompowtryskach palił srednio 8l a nawet nieda się porównać z przyjemnością z jazdy jaką przynosi audi a koszta prawie takie same - wiec super
audi nie jest tanie - ale dostajemy towar z wyszej półki na którym się nie zawiedziemy
porysowana uchwyt kolo przełaczników do szyb - ale jak zauważylem to zmora wszystkich samochodów z grupy VW - mogli by to nareszcie naprawic
jak się dba i jeżdzi normalnie to co w takim aucie może się dziać??wszystko jak najbardziej wpożądku

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 180KM 132kW [l/100km]

8,4