Oceny Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004

Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004

~Grzesiek
Audi A4 B6
Dla mnie to jest wyznacznik w samochdu idealnego-tzn. audi a4 2.5TDI quattro avant skrzynia tiptronic - samochód dynamiczny, konfortowy, z klasą, do jazdy na co dzień jak i na jakieś wypady, niezawodny, ekonomiczny, wspaniale wyposażony (posiadam full opcje łącznie z navi RNS i skórami itd), przynoszący satysfakcje z jazdy- aż niechce się wysiadać - co jeszcze można jeszcze chcieć od samochodu wiadomo to niejest samochód super ekskluzywny lub...
~aspire1
Audi A4 B6
To bardzo fajne auto jednak ma parę mankamentów. Zachęca dźwięk silnika, jego dynamika i do tego nie tak duże spalanie. Quattro to dodatkowy atut, jednak potrafi przyprawić spory ból głowy. Najważniejsze to kupić zadbany, sprawdzony egzemplarz.
~Baton
Audi A4 B6
Gdybym odpowiadał na pytanie \"czy kupił bym jeszcze raz\" 1,5 roku temu odpowiedział bym że tak, teraz odpowiadam że NIE za dużo stresu i za wysokie koszty napraw a nie o to chodzi! czas na japończyka
~Cezar
Audi A4 B6
Ogólnie auto bardzo bardzo dobre. Praktyczne, niezawodne i szybkie. Pewne i bezpieczne dzięki bogatemu wyposażeniu i napędowi 4x4. Jeśli ktoś szuka auta uniwerslanego to nie wiem czy można lepiej trafić. Zawiezie na dalekie wakacje, nie utknie w górach w śnieżnej zaspie(sprawdzone), nie doprowadzi domowego budżetu do ruiny.
~Marcin
Audi A4 B6
Uważam, że każdy kto pojeździłby takim autem z takim silnikiem zweryfikowałby szybko swoje marzenia na temat idealnego samochodu. Swietny silnik, osiągi, komfort jazdy a to wszystko w bardzo stylowej karoserii i napędem quattro:))) Zanim nasłuchasz się czyiś opinii na temat tego auto proponuję po prostu jazdę próbną, wtedy cała dodatkowa rozmowa staje się niepotrzebna. U mnie tak było... Nie żałuję wyboru. Następne będzie na pewno podobne,...
~Bufeo
Audi A4 B6
To było moje pierwsze auto, naprawdę ciężko było mi się z nim rozstawać. Doceniłem je dopiero po sprzedaży.
Audi A4 B6
audi ma swoja ugruntowana marke, choc denerwuja slabiej wykonane i malo odporne na eksploatacje detale wewnatrz kabiny (podlokietnik, schowki, przyciski szyb)
~Władca Pierscieni OOOO
Audi A4 B6
Zakupiłem auto 2.5 v6 180ps full opcja skora, podgrzewane fotele, xenony, duża nawigacja, 4x4 zapłaciłem 16tys. takie auto z takim wyposażeniem 1.9tdi kosztował by wtedy przynajmniej 24tys. a głównie każdy boi sie auta z silnikiem 2.5tdi ze wzgledu na spalanie a tu nic bardziej mylnego srednia u mnie wynosi 7.5l cykl mieszany (Stosunek jakość/cena)
~Artur124
Audi A4 B6
miejsca na tulniej kanapie troche mało ale to nie jest duże autko (Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów)
~Artur
Audi A4 B6
6 cylindrów, 180KM ... czy miasto czy trasa elastyczność na najwyższym poziomie (Silnik)
Audi A4 B6 Avant