Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Avant

Silnik 2.5 V6 TDI 180KM 132kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Avant 2.5 V6 TDI 180KM 132kW 2001-2004 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu
Gdybym odpowiadał na pytanie \"czy kupił bym jeszcze raz\" 1,5 roku temu odpowiedział bym że tak, teraz odpowiadam że NIE za dużo stresu i za wysokie koszty napraw a nie o to chodzi! czas na japończyka
Audi kupiłem z Niemiec z przebiegiem 140 tys. (prawdopodobnie kręcony licznik) Przez pierwsze 3 lata i 50 tys km sprawował się idealnie dynamiczny elastyczny w trasę super. Rok przed sprzedażą zaczoł sie dramat, katastrofa wszystko zaczęło się sypać. Ostatnia awaria której już nie naprawiałem tyko sprzedałem, to uszkodzenie głowicy, wałków, zaworów, popychaczy itp - silnik do wymiany
Taka sama sytuacja jak z silnikiem multitronic jest super do jazdy ale często się psuje. Mało kto potrafi rzetelnie naprawić; zaczął szarpać przy ruszaniu w jednym zakładzie powiedziano mi 7tyś w drugim wymienili olej i przestroili komputer i działała do końca bez zarzutu (polecam na malborskiej w Krakowie).
Mimo potocznej opinii wielowahacz służył bardzo dobrze przez 4 lat i 65 tys km wymieniłem 2x wahacz 1x łożysko 1 x końcówkę drążka i 1x mocowanie stabilizatora co wydaje mi się dobrym wynikiem. Zaznaczam ze 50 tyś to trasy 15 miasto.
co tu napisać?.... nikogo nie rozjechałem :P
Mam 190cm 100kg, na miejscu kierowcy super wygodnie ale z tyłu za mną już nikt nie usiądzie.
W rodzinie jest a6 2007roku i a8 2008 rok w porównaniu do tych aut katastrofa. W porównaniu do Jeepa Liberty 2004 Hondy civic 2007 dobre wyciszenie.
Trasa 7,5 ( nieprzekraczając 90km/h)raz w idealnych warunkach 6,9, na autostradzie przy próbie trzymania średniej prędkości 180-200km/h nawet do 13-15. Sprawdzone wielokrotnie na stałej trasie 750km Miasto(kraków)10,8( jazda normalna ani ślamazarna ani dynamiczna) Miasto(świnoujście) 8 Części i naprawy raczej drogie a zamienników sie bałem.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.5 V6 TDI 180KM 132kW [l/100km]

8,4