Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

FMS, 19 lat temu
Silnik 1.8 T 150KM 110kW
Rok produkcji 2001
Audi A4 B6 Sedan 1.8 T 150KM 110kW 2000-2002 - Oceń swoje auto
Świetne auto, zapewniające wystarczające osiągi przy naszych warunkach drogowych. Naprawdę warto było i nie żałuję.
Coś wspaniałego, jedna rzecz go odróżnia od mocniejszych aut. Do 60 km/h to jest w sumie muł, ale potem pokazuje klasę. Elastycznośc super
Jak w rodzinie VW, czyli zero problemów.
Świetnie trzyma się drogi, prowadzenie tego auta to czysta przyjemność. Świetnie reaguje na ruchy kierownicą.
No cóż kupując to auto wiedziałem, iż ma małe szyby boczne i tylnią. Ale to standard w nowych autach rodziny VW. Daje to ładny efekt, kosztem gorszej widoczności. Ale dla mnie to nie jest problem.
Bez żadnych problemów. Rozwiązania idealne.
No to chyba w moim odczuciu największy problem Audi i porażka w starciu z BMW. W zimię aby uzyskać wymaganą temp. w aucie, bucha powietrze tak gorące, że się spalić można. Natomiast brak możliwości niższej temp. niż 18 st., a górna skala gdzieś na 30 st. to porażka. Słabo Audi słabo.
Przestrzeń dobra, troszke za głęboko się siedzi, ale miejsce jest dla pasażerów i kierowcy.
Bomba.
Pali jak powinien, pewnych rzeczy się nie oszuka.
Cóż, kupując auto w 2001 roku, jako nowy model zapłaciłem 140 tyś. Za te pieniądze mogłem mieć w zasadzie porównywalne osiągami tylko BMW, które jednak nie miało nic w sobie. A nie chciałem żadnych Peugotów 607 i innych takich wymysłów. Bo to nie to co Audi, BMW czy Mercedes.
Nie przypominam sobie nic wielkiego. Jakieś naprawdę drobnostki
Nic się nie stało - Niemcy to Niemcy.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T 150KM 110kW [l/100km]

8,2