Oceny Audi A4 B6 Sedan

Audi A4 B6 Sedan - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B6 Sedan

~Bartek
Audi A4 B6
Jeśli chodzi o całokształt samochód naprawdę spoko bez zastrzeżeń natomiast silnik 2.0 ALT jest silnikiem nie udanym nie polecam nikomu ktoś kto pisze ze jest on dobry i nie ma do niego zastrzeżeń to to albo nim nie jezdzi tylko samochód stoi w garażu albo nigdy nic sam nie robił przy tym silniku nie chodzi mi o to ze jest on awaryjny bo tu nie można miec naprawdę zastrzeżeń ale chodzi o to ze kazdy z tych silników bierze olej i jak ktoś pisze...
~Przemysław
Audi A4 B6
Bardzo przyjemne auto, świetnie się prowadzi, silnik 2.0 ALT jest supet nic się nie psuje, a co do tych którzy piszą o braniu oleju to u mnie i u znajomych nie ma z tym problemu. Po prostu zasadą jest kupowanie z głową a nie kupowanie złomu zajechanego a potem nawalanie, jak z każdym samochodem trzeba o niego dbać i tyle najlepszy się zepsuje jak ktoś nie dba a nie dbanie nie kończy się tylko na opłatach i tankowaniu, jak ktoś nie ma pojęcia o...
~mariusz95r
Audi A4 B6
Audi A4 B6 posiadam od 3 miesięcy, zrobiłem już nim 7000 km. Moimi poprzednimi autami był Fiat Punto II oraz Audi A3 8L. Jestem kolejną osobą która mając benzyniaka i diesla zrobiła słuszny powrót do silnika benzynowego. Wybór był między A4 B6 2003 rok A4 B7 2005 rok ( 2 lata młodsze i 10 000 zł droższe ?! ) i Toyotą Auris 2006 rok ( rdza na elementach zawieszenia była wręcz niebezpieczna ). Jednakże padło na A4 B6 głównie dlatego że było od...
~M
Audi A4 B6
W sumie nie mam się do czego przyczepić. Auto raz mnie zawiodło (nie chciał odpalić zepsuł się czujnik temperatury wodu, kosztował grosze). Poza tym brak poważnych usterek. Z wiekszych mankamentów auto bralo olej.
~M
~Eryk Graczyk
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audi A4 B6
powiem tak w chuja se lecicie z tymi osiągami, na wsi z kumplami zapierdalałem 215 a jest napisane że max 210 no kurwa panowie nie można dawać jakiemuś bodziowi auta do pomiaru prędkości jak sie cyka gazu dojebać, wszystko spoko ale te osiągi skłamane i gdzie 9,9 sekundy do setki panowie wy chyba z gipsem w bagażniku na budowe przez dziury zapierdalaliśta albo cud wie co do 100 tak o idzie.
Dziennik kosztów dla Audi A4 B6 Sedan
8,3
12,0
10,9
~Kamil
Sedan 2.4 V6 170KM 125kW
Audi A4 B6
Autko naprawdę fajne jeździ nim się super trochę duże koszty utrzymania, duże spalanie ale naprawdę opłaca się... Dużo osób narzeka na skrzynie automatyczną jeżeli się o nią dba wymienia co 60 tys. Olej i nie jeździ się cały czas na wciśniętym do końca gazie w podłodze to jest naprawdę super. (Mnie jeszcze nie zawiodła) 170 koni wystarcza żeby już normalnie przyspieszyć, wyprzedzić bez strachu.
~nie podam :)
Audi A4 B6
Samochód piękny, zwinny, bardzo komfortowy, niedrogi w utrzymaniu, silnik 1,6 MPI świetnie współpracuje z LPG. Nadwozie sedan - niewątpliwie prześliczne - nieco ogranicza jego praktyczność. Moje Audi ma prawie 16 lat i nie znam większości bolączek, na które skarżą się posiadacze inny nowszych aut (rdza, kosztowny serwis, itd.)
~Bart12
Audi A4 B6
Całokształt auto oceniam bardzo dobrze. Samochód kupilem z przebiegiem okolo 160kkm i uzytkuje juz 4 lata. Ogolnie auto godne polecenia, nie sprawiajace nadmiernych kłopotów. Zarowno spalanie jak i awaryjnosc na umiarkowanym poziomie.
~Bobek
Sedan 1.9 TDI PD 131KM 96kW
Audi A4 B6
Posiadam auto od 2 lat i jestem z niego bardzo zadowolony. Jazda nim sprawia frajde.. Świetny,precyzyjny układ kierowniczy daje pełną kontrolę nad autem. Dobrze zestrojone zawieszenie. Komfortowa pozycja za kierownicą oraz świetne nagłośnienie tylko umilaja jazdę. Polecam w 100%.
Audi A4 B6 Sedan