Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

kamboa4, 11 lat temu
Silnik 1.8 T quattro 190KM 140kW
Rok produkcji 2003
Audi A4 B6 Sedan 1.8 T quattro 190KM 140kW 2002-2004 - Oceń swoje auto
Silnik : nie jezdzilem dotychczas autem z lepszym serduszkiem pod maska , a paroma autkami juz jezdzilem, jezeli juz bym zmienial to tez na audi z tym ze juz teraz moze 4.2 V8 z quattro .
dla mnie auto prawie ze idealne, zrywne , wygodne i ekonomiczne. jedynie w moim egzemplarzu brakuje quattro, to dopelnilo by calosci.
Silnik wg. mnie rewelacja, dobra elastycznosc i kultura pracy. Silnik jak na dosc mala pojemnosc ma duza moc i moment obrotowy. Spod swiatel idzie jak kuna :D czasem brakuje Quattro.
W moim aucie jest manual 6-stopniowy, jest dosc precyzyjny, ale trzeba sie do niego przyzwyczaic, czasem ruszajac ostro spod swiatel \"dwojke\" trzeba \"wbic\" dosc ostro. Nie wiem czy tylko w moim egzeplarzu czy kazde tak ma.
w moim egzemplarzu brakuje Quattro, reszta ok.
Bylo by doskonale gdyby nie widocznosc do tylu ... na szczescie w moim egzemplarzu jest seryjny parktronic
nie ma powodow do narzekan , wszystko dziala doskonale i sprawia ze jazda tym autem jest bardzo przyjemna , nie wiem skad mit o slabej wentlacji z tylu , u mnie klima chlodzi cale auto doskonale.
dobrze, aczkolwiek na tylnej kanapie pasazerowie powyzej 180cm wzrostu beda narzekac na brak miejsca i na nogi i nad glowa
zuzycie paliwa mile mnie zaskoczylo, benzyna: trasa 7/100 miasto 11/100 (chyba ze jest sie wrednym dla tego auta to potrafi nawet i 18 l na setke spalic :D ) gaz : trasa 9/100 miasto 12/100 mysle ze jak na 190 kucy niewiele Czesci/naprawy praktycznie to samo co passat i Superb wiec dosyc tanio jak na ta klase auta
auto nie jest tanie w zakupie jak na swoj rocznik ,ale jest warte kazdej wydanej zlotowki, za te pieniadze nie kupi sie nic lepszego.
oprocz spraw eksploatacyjnych nie robilem w tym aucie nic ... wiem ze poprzedni wlasciciel wymianial cewke... ponoc czesta usterka w tych autach
jak narazie chodzi jak szwajcarski zegarek

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.8 T quattro 190KM 140kW [l/100km]

9,2