Ocena kierowcy - Audi A4 B6 Sedan

Silnik 1.9 TDI PD 101KM 74kW
Rok produkcji 2001
Audi A4 B6 Sedan 1.9 TDI PD 101KM 74kW 2000-2004 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : wielowachaczowe zawieszenie
Silnik rewelacyjny mocny ekonomiczny i bezawaryjny oleju nie bierze ani grama castrol edge 5W40 mam zalany.
mam skrzynie 5 biegowa miałem okazje przejechac sie takim samym autkie ze skrzynia 6tka i odniasłem wrazenie ze skrzynia wyła jakos dziwnie u mnie tego nie ma.
Nie jestem zwolennikiem sportowysch zawieszeń i mam orginalne zwykle zawieszenie i stwierdzam ze jest trochę za twarde jak na tego typu auto.Wachacze porażka co chwile cos do wymiany (zakładam MOOG LUB ORGINAŁ) wiec niech mi nikt nie mówi ze robi 100tys bez dotykania.w starym pasacie wytrzymywało wiecej a przede wszystkim ceny były mniejsze.
mam czarny kolor i mysle ze klimatyzacja mogla by byc bardziej skuteczna.
Z tyłu troche ciasno ale mi to nie przeszkadza bo siedze TYLKO za kierownica.
silnik słychac dosyc głosno szczególnie przy wiekszych predkosciach. reszta super
paliwo super poniżej 5 litrów przy delikatnej jezdzie w trasie max 7 litrów ciezka noga klima 5 osób w miejscu.od ASO nawet sie nie zblizam :D
Audi jest bardzo drogie jeżeli chodzi o rocznik ale --AUDI to jest AUDI pięknie wykonane wnetrze (pomijam wycierające sie klawisze klimy i włacznika swiateł)super wygląd nie rdzewieje chodz ma już 11 lat za 10 letnie ŁADNE TDI trzeba dac okolo 30tys za te pieniadze mozna miec nowa PANDE ale kazdy ma swój gust ja kupił bym je jeszcze raz.Przynajmniej nie martwie sie zacznie gnic jak mazda 6 seaty ople skody fiaty nawet 2 letnie fordy gnija.A nic mnie bardziej nie denerwuje jak korozja.

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 TDI PD 101KM 74kW [l/100km]

6,1