Ocena kierowcy - Audi A4 B7 Avant

Silnik 2.0 TDI PD 140KM 103kW
Rok produkcji 2005
Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto
bardzo dobrze
z elastycznoscia to kwestia sporna, standoardowo jest w miare ok, po lekkim tuningu rewelacja :)
bardzo prezcyjna. czasem lekkie problemy z wrzuceniem jedynki i wstecznego na zimnym silniku przy temp ponizej 0°. po zapaleniu silnika objaw mija
bez zastrzezen
czytalem opinie o widoku do tylu, ok przyznam ze nie ma dobrej widocznosci ale trzeba wziasc pod uwage ze to kombii, wiec troche budy jest, belek tez jest troche wiec nie ma co dramatyzowac. poza tym, cofac sie powinno na lusterkach bo jest wygodniej i bezpieczniej :) dalem 4 bo belki z przodu sa w takim miejscu, ze czasem musze glowa sie wychylic zeby cos zobaczyc przy skretach. tragedii nie ma... jak ktos chce miec dobry widok niech sobie kupi melexa :)
klimy nie sprawdzilem jeszcze dobrze bo kupilem we wrzesniu wiec nie bylo kiedy, ogrzewanie optymalnie, mam wrazenie ze opcja auto jak juz nagrzeje do zadanej temp za bardzo jedzie wiatrakami, ale moze mam cos popsute :)
na ta wielkosc auta i bagaznika normalnie, dla osob powyzej 190cm mysle ze rekomendowalbym A6
wyciszenie ok, dalem 4 bo czasem wydaje mi sie ze slychac za glosno silnik, ale to przy wylacoznym radiu. az strach pomyslec jak sie klekota 1.9 bo 2.0 ma o wiele lepsza kulture pracy
nie w aso to jak na samochod z 2005 tej klasy powiedzmy ze akceptowalnie. w sumie to audi wiec placi sie za marke
moglo by byc z 10% tansze, z drugiej strony jak wsiadam do vw/skody to wiem za co zaplacilem.
od wrzesnia nic sie nie dzieje
od wrzesnia nic sie nie dzieje