Oceny Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008

Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Audi A4 B7 Avant 2.0 TDI PD 140KM 103kW 2004-2008

~były fanatyk Audi
Audi A4 B7
Bardzo dobre auto , mimo wielu nieprawdziwych opini że silniki 2.0 TDI sa tak awaryjne ja nie miałem ze swoja Audi żadnych problemów, ale mój samochód posiadał orginalny przebieg 181 tyś! Nie był katowany, nie oszczędzałem na obsługach. Myślę że te wszystkie złe opinie dotyczą poprstu zajechanych jednostek sprowadzanych z zagranicy z niby orginalnym przebiegiem w idealnym stanie ;) i w to moge uwierzyć że zaczynaja sie problemy z autem jak ma...
2,1
~Jurek
Audi A4 B7
Mocno i stanoowczo odradzam zakup z Tym silnikiem - TDI 2.0 TDI i to bez względu na rocznik. Mój z końca 2007roku posypał sie jak choinka po Świętach. W przeciągu użytkowania wymieniłem: blok - były mikropęknięcia, zębatkowy napęd pompy olejowej. Przy okazji tych awarii niezaponiane chwile na lawecie. Wyjazd na wakcacjie i powór do domu tego samego dnia. TRAGEDIA. Wcześniej miałem Audi z silnikami 1,9TDI 131KM, i były super. Te nowsze to kupa...
~kupie jeszcze raz, ale b8
Audi A4 B7
1 problem - filtr czastek stalych..reszta bardzo bardzo dobrze... autko ma 170tys najechane..lekko zaczyna szarpac automatyczna skrzynia biegow przy zalaczeniu cofania...silnik nie posiadał nigdy awarii..kazda usterka elektroniczna jest zglaszana..bardzo irytuje np, ze zarowka tablicy rejestracyjnej padla heh :) przy ciezkiej nodze 9.5/10 L na 100km (tryb S)
~Przemek
Audi A4 B7
Auto w automatycznej skrzyni, nie wiem czemu nie można wybrać AUTOMATU! Przyjemnie się jeździ, auto dynamiczne, pewne w prowadzeniu. Wszystkie gadżety umilają użytkowanie. Ważne jest to, że auto jest dobrze złożone- wchodzisz i mówisz no nie trzeszczy, nie odstaje auto mierzące wyżej niż rywale.
~jj
Audi A4 B7
Audi ma swoje wady i zalety ale zalet widze zdecydowanie wiecej - fajny agresywny wygląd ( szczegolnie grill i tylne światła ) b. dobre zawieszenie ,silnik może to nie 2.0 D bmw ale do normalnej dynamicznej jazdy w naszych warunkach mysle ze ok ,świetna jakość materiałów wnętrza, z wad to mała ilość miejsca , toporna deska rozdzielcza
1,2
~Artur
Audi A4 B7
Nigdy juz nie kupie samochodu z grupy VAG. TOTALNA KOMPROMITACJA. Po 160tyś przeiegu padl silnik, jak się okazuje wada fabryczna. Wystpuję w 7 na 10 przypadków. Kto jeszcze nie mial awarrii to tylko kwesta czasu.

Usterki Audi A4 B7

Audi A4 B7 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~kamilcza14
Audi A4 B7
samochód zbiera się dość nieźle {waga ok 1500kg} a koni ma 140 i to automat.Silnik pracuje dość cicho w porównaniu do 1.9 tdi.Audi naprawde godne polecenia pomimo że miał 235000tyś.wymieniłem w nim turbo,2 wtryski,recylkulator spalin.Palił mi ok 7l/100km no ale często jeździ w trasach i chodzi dużo na sportowym trybie i na trasie nie jeżdże wolno [często 200km/h widzę na liczniku]
~marian
Audi A4 B7
samochód o spokojnej sylwetce, może się podobać, wyposażenie jak na tę klasę pojazdu-super, wnętrze małe i ciasne dla osób o niewysokim wzroście-może być, silnik paliwożerny i awaryjny, podobno padają też wtryskiwacze, części koszmarnie drogie, trzeba uważać na jakość paliw, gdyż łatwo uszkodzić wtryskiwacze, gdyby nie awarie dałbym 4
~dariop
Audi A4 B7
auto bezwypadkowe ,serwisowane ,przejechałem nim dopiero 11000 kma.chyba zbyt mało jak na ocenę. Jedyna usterka to nie działa ogrzewanie prawego lusterka (pierdołka moim zdaniem) wersja tdi 140 km ,avant (kombi) duży z zewnątrz mały w środku.
2,6
~Majako
Audi A4 B7
Zwykły samochód ,brzydki nie jest ale ładny też nie.
Audi A4 B7 Avant